Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (Fri, 26.4.2019 - 15:40) official Wind: -4.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.55
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 15.29
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 16.25
4 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 16.72
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Total 5 racers
Běh 02 (Fri, 26.4.2019 - 15:40) official Wind: -1.7 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 16.66
2 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.16
3 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.88
4 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.88
5 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.33
Total 5 racers
Běh 03 (Fri, 26.4.2019 - 15:40) official Wind: -3.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.36
2 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 17.59
3 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.35
4 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.23
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.55
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 15.29
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 16.25
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 16.66
5 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 16.72
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 17.36
7 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 17.59
8 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.16
9 Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.35
10 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 18.88
10 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.88
12 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 19.23
13 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.33
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Fri, 26.4.2019 - 15:30) official Wind: -2.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 15.66
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 16.38
3 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.71
4 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.80
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS
Total 5 racers
Běh 02 (Fri, 26.4.2019 - 15:30) official Wind: -4.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.92
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.36
3 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.29
4 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 19.52
Total 4 racers
Běh 03 (Fri, 26.4.2019 - 15:30) official Wind: -2.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.06
2 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.40
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.55
4 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.90
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 15.66
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 16.38
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.06
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.92
5 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 18.36
6 Ema JanůEma Janů 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 18.40
7 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.55
8 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 18.71
9 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 2 18.80
10 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.90
11 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.29
12 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 19.52
Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 DNS