Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

200 m překážek - Žáci

(pá, 26.4.2019 - 16:50) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.78
2 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 31.57
3 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 31.97
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 32.99
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 35.99
6 Jakub KozmíkJakub Kozmík 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 46.96
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 16:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.16
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 32.43
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.85
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 34.91
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.43
6 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 16:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.32
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 34.30
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 36.65
4 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.96
5 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 40.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 30.16
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 32.43
3 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.32
4 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.85
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 34.30
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 34.91
7 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.43
8 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.73
9 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 36.65
10 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.96
11 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 40.41