Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 39.74
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 39.77
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.98
5 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.51
2 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 42.24
3 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.98
4 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.92
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.51
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 39.74
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 39.77
4 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 41.98
6 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 42.24
7 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.48
8 Tomáš MartykánTomáš Martykán 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 47.98
9 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.92
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 45.87
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 45.99
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.60
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 46.29
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 48.30
3 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.49
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 45.87
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 45.99
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 46.29
4 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 48.30
5 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.49
6 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.60
Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS