Back

 / II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 29.75
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.26
3 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 31.65
MS Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 32.02
2 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.12
3 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 37.50
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.48
2 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 36.16
3 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.35
4 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 40.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:50) official Vítr: +6.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 32.69
2 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.38
3 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 39.48
4 Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 40.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 29.31
2 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 29.75
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 30.26
4 Jakub HunákJakub Hunák 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.48
5 Adam DostálAdam Dostál 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 31.65
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 32.02
7 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 32.69
8 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.12
9 Adam KubálekAdam Kubálek 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 36.16
10 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 36.38
11 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 37.50
12 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 38.35
13 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 39.48
14 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 40.53
15 Stanislav RafajStanislav Rafaj 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 40.62
Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.84
2 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.86
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 34.53
4 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 35.03
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 31.08
2 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.05
3 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.27
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 35.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 31.08
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.84
3 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 33.86
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 34.53
5 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 35.03
6 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 35.05
7 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 35.27
8 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 35.95