Back

 / II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90
3 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45
2 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95
3 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30
2 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 17.30
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 18.04
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.90
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.92
5 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 19.45
6 Prokop ŠvancerProkop Švancer 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 19.95
7 Alexander PujinAlexander Pujin 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.08
8 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 20.17
9 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.51
10 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 20.78
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Wiliam HřibWiliam Hřib 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Jakub WitczakJakub Witczak 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71
3 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82
2 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46
4 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37
2 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
3 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
4 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
MS Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.44
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 20.71
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 20.82
4 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.99
5 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 21.35
6 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.36
7 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.46
8 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 21.92
9 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.21
10 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.37
11 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.21
12 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.49
13 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 23.87
14 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.91
Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS