Back

 / II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.66
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 41.48
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.39
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.64
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.08
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.66
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 41.48
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 42.39
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.64
5 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 51.08
Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Ivo KrálíkIvo Králík 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.97
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.01
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.81
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 46.49
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 46.98
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.86
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 49.25
3 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.10
4 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.51
5 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.99
6 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.65
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 40.97
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 44.01
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.81
4 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 46.49
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 46.98
6 Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 48.86
7 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 49.25
8 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.10
9 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.51
10 Eliška BuroňováEliška Buroňová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 52.99
11 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 56.65
Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS