Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 32 32.29 0.0
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 29 31.62 0.0
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 28 31.47 0.0
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 25 29.96 0.0
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 30 29.03 0.0
6 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 27 28.55 0.0
7 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 23 28.34 0.0
8 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 13 26.01 0.0
9 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 25.86 0.0
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 24.83 0.0
11 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 21 24.07 0.0
12 Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 24.06 0.0
13 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 23.49 0.0
14 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 16 23.07 0.0
15 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 26 22.76 0.0
16 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 24 22.72 0.0
17 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 5 22.42 0.0
18 Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 6 22.25 0.0
19 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 19 22.02 0.0
20 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 31 21.85 0.0
21 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 20 21.81 0.0
22 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 21.41 0.0
23 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
04 1 21.19 0.0
24 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 20.73 0.0
25 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 20.61 0.0
26 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 14 20.02 0.0
27 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 8 19.47 0.0
28 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 12 19.13 0.0
29 Markéta MarečkováMarkéta Marečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 10 18.72 0.0
30 Veronika JanyškováVeronika Janyšková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4 17.92 0.0
31 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 7 16.21 0.0
32 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 9 14.03 0.0
Celkem 32 závodníků