Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(Thu, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 10.69 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.42 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 09.56 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 09.49 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.41 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 09.09 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 08.92 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 08.40 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 08.23 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 07.92 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 07.83 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 07.62 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
04 07.44 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 07.11 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 07.09 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.80 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.53 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Michaela KřenováMichaela Křenová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 06.04 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
04 05.85 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 05.82 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 05.57 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 05.20 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Karolína ValentováKarolína Valentová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 05.02 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 DNS
Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 DNS
Veronika JanyškováVeronika Janyšková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 NM
Total 26 racers