Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 43 55.30 0.0
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 44 53.47 0.0
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 42 51.42 0.0
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 46 49.14 0.0
5 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 45 48.12 0.0
6 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 36 47.66 0.0
7 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 37 47.41 0.0
8 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 40 47.17 0.0
9 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 38 44.49 0.0
10 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 39 42.00 0.0
11 Jan KroutilJan Kroutil
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 33 41.92 0.0
12 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 28 40.93 0.0
13 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 22 39.36 0.0
14 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 24 38.50 0.0
15 Aleš HaburaAleš Habura
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 37.99 0.0
16 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 30 36.85 0.0
17= Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 34 36.69 0.0
17= Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 32 36.69 0.0
19 František BařinaFrantišek Bařina
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1 36.58 0.0
20 David HoblíkDavid Hoblík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 18 36.46 0.0
21 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 17 36.13 0.0
22 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 35.10 0.0
23 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 34.00 0.0
24 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 33.84 0.0
25 Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 23 33.41 0.0
26 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 35 32.79 0.0
27 Filip HlubekFilip Hlubek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 11 31.89 0.0
28 Filip ŽurekFilip Žurek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 31.69 0.0
29 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 26 31.30 0.0
30 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 30.00 0.0
31 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 27.43 0.0
32 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 26.89 0.0
33 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 26.66 0.0
34 Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 25.33 0.0
35 Hynek GatnarHynek Gatnar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 24.43 0.0
36 Jan MendelJan Mendel
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 21.30 0.0
37 Tomáš KalusTomáš Kalus
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 20.50 0.0
38 David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 12.77 0.0
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 31 DNS
Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 27 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 DNS
Oliver PešatOliver Pešat
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 DNS
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 41 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 DNS
Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 DNS
Celkem 46 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 48 49.59 0.0
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 49 45.19 0.0
3 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 47 45.15 0.0
4 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 43 44.02 0.0
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 46 43.66 0.0
6 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 45 43.11 0.0
7 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 36 40.59 0.0
8 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 39 39.63 0.0
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 40 39.30 0.0
10 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 44 38.62 0.0
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 41 38.24 0.0
12 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 38 37.56 0.0
13 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 33 37.26 0.0
14 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 37 36.35 0.0
15 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 32 35.50 0.0
16 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 34 32.91 0.0
17 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 30 32.32 0.0
18 Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 32.14 0.0
19 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 35 31.90 0.0
20 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 31 31.72 0.0
21 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 30.64 0.0
22 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 30.37 0.0
23 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 30.04 0.0
24 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 29.38 0.0
25 Alena KrčkováAlena Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 28.80 0.0
26 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 27 28.44 0.0
27 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 29 28.23 0.0
28 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 28 25.98 0.0
29 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 42 25.29 0.0
30 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 24.44 0.0
31 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 22 24.05 0.0
32 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 23.07 0.0
33 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 21 22.47 0.0
34 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 22.28 0.0
35 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 21.75 0.0
36 Kristýna KrupováKristýna Krupová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 20 21.58 0.0
37 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 10 20.34 0.0
38 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 24 19.70 0.0
39 Nikol SeehofováNikol Seehofová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 18.90 0.0
40 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 18.04 0.0
41 Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 18.01 0.0
42 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 17 17.74 0.0
43 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 12 13.96 0.0
44 Bára PastrňákováBára Pastrňáková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 6 11.88 0.0
45 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 08.12 0.0
MS Nikol KernováNikol Kernová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 25.30 0.0
MS Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 2 23.60 0.0
MS Marie KřempkováMarie Křempková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 11 15.59 0.0
Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 DNS
Celkem 49 závodníků