Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 23 11.01 0.0
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 10.44 0.0
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 09.87 0.0
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 09.80 0.0
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 09.53 0.0
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 09.50 0.0
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 15 08.62 0.0
8 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 08.30 0.0
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 07.81 0.0
10 Dora DaňkováDora Daňková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 1 07.75 0.0
11 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 07.74 0.0
12 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 9 07.63 0.0
13 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 07.60 0.0
14 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 07.54 0.0
15 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 07.41 0.0
16 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 07.30 0.0
17 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 7 06.56 0.0
18 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3 06.55 0.0
19 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 06.16 0.0
20 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 6 05.34 0.0
21 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 05.04 0.0
22 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 04.67 0.0
23 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 04.40 0.0
Celkem 23 závodníků