Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.54
2 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:39.59
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 2:42.89
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 2:45.56
5 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 2:49.05
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:50.57
7 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:54.44
8 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:01.28
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 3:08.97
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 9 DNS
Total 10 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:52.29
2 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:57.73
3 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 2:58.88
4 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:01.29
5 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 3:01.86
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:02.02
7 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 3:06.52
8 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:07.55
9 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 3:12.12
10 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 3:18.70
Total 10 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:39.54
2 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:39.59
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 2:42.89
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 2:45.56
5 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 2:49.05
6 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:50.57
7 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 2:52.29
8 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:54.44
9 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 2:57.73
10 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 2:58.88
11 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 3:01.28
12 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 3:01.29
13 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 3:01.86
14 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:02.02
15 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 3:06.52
16 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:07.55
17 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 3:08.97
18 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 3:12.12
19 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 3:18.70
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 9 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 23.5.2019 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:41.81
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 2:47.36
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:48.11
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:48.30
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 2:49.68
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:50.98
7 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 2:55.99
8 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:58.33
9 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:59.03
10 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:03.56
11 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:07.07
Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 DNS
Total 12 racers
Běh 02 (Thu, 23.5.2019 - 17:20) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 2:51.53
2 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 2:54.95
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:56.08
4 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:58.62
5 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:01.01
6 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 11 3:03.17
7 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:08.34
8 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 3:16.44
9 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 3:18.95
10 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 3:19.94
MS Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:59.65
MS Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:03.08
Total 12 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:41.81
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 2:47.36
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:48.11
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:48.30
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 2:49.68
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:50.98
7 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 2:51.53
8 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 12 2:54.95
9 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 10 2:55.99
10 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:56.08
11 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:58.33
12 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:58.62
13 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:59.03
14 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:59.65
15 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 3:01.01
16 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 3:03.08
17 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 11 3:03.17
18 Zuzanna ZniszczołZuzanna Zniszczoł 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:03.56
19 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:07.07
20 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:08.34
21 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 3:16.44
22 Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 3:18.95
23 Nikol SeehofováNikol Seehofová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 3:19.94
Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 12 DNS