Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.481.531.561.581.60
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 17 1.58 -ooo-oooooooxxx
2 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 1 1.40 ooooxoxoxoxx
3 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 1.35 --ooooxxx
4 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3 1.35 o-xoxxoxxoxoxx
5 Pavel CzudekPavel Czudek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 1.35 oooooxxoxxx
6= Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.25 ooooxxx
6= Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 1.25 oooox
8 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 1.25 ooxoo-x
9 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 10 1.25 -xxooxoxxx
10 Adam ZycháčekAdam Zycháček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 12 1.20 xoooxxx
11 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 9 1.20 ooxoxxx
12= Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 2 1.20 xoxoxoxxx
12= Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 1.20 -xxoxoxxx
14 Jakub ŠoltysJakub Šoltys
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 11 1.20 ooxxoxxx
15= Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 1.15 ooxxx
15= Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 1.15 ooxxx
17 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 1.15 oxxoxxx
18 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 1.10 oxxx
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.47
1 Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 21 1.44 ---ooxoxoxoxooxxx
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 1.44 ----oooxooxoxx
3 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3 1.38 ooooooxxooxxx
4 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 1.30 ooooooxxx
5 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 1.30 ooxooooxxx
6 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 12 1.30 ooxoxxooxoxxx
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 18 1.30 oooooxxoxxx
8 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 1.25 oooooxxx
9= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 1.20 oooxoxxx
9= Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.20 -ooxoxxx
9= Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 1.20 oooxoxxx
9= Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 6 1.20 oooxoxx
13 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 1.20 oxoxxoxxoxx
14 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 20 1.15 -ooxxx
15= Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 9 1.15 xoooxxxxx
15= Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 8 1.15 oxooxxx
17 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 4 1.10 ooxxx
18 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 1.10 oxoxxx
Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 DNS
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 7 DNS
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 DNS
Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 15 NM
Celkem 22 závodníků