Back

 / M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

60 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.89
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.37
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.95
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.11
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.92
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.19
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.28
7 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.53
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.93
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.98
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.20
4 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.38
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.66
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.82
7 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.83
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.12
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.11
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.69
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.92
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.93
5 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.98
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.19
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.20
8 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.21
9 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.28
10 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.38
11 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.53
12 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.66
13 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.67
14 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.82
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.83
16 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.12

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:00) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.66
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.67
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.81
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.09
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.10
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.24
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.34
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.50
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.80
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.85
4 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.88
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.10
6 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:00) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.84
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.19
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.62
4 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.64
5 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.67
6 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.50
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.66
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.67
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.80
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.81
6 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.84
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.85
8 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.88
9 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.09
10 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.10
10 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.10
12 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.19
13 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.24
14 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.34
15 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.46
16 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.62
17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.64
18 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.67
19 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.68

100 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.14
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.39
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.62
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.91
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 13.00
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 16.40
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.58
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.95
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.98
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.70
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 12.31
MS Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.49
MS Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.34
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.49
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.59
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 19.90
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.48
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.69
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 20.97
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.23
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.23
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.86
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.98
4 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.17
5 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.36
6 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.57
7 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 22.06
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.45
2 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.81
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.97
4 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.95
5 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.08
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.45
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.47
8 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 24.24
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.59
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 19.90
3 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 20.23
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 20.45
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20.48
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.69
7 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 20.81
8 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 20.86
9 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 20.97
9 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.97
11 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.98
12 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.17
13 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.23
14 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.36
15 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 21.57
16 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.95
17 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 22.06
18 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.08
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.45
20 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 23.47
21 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 24.24
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 DNS

200 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.48
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 27.76
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 28.33
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.59
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.10
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 27.23
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.42
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.48
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 28.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 27.62
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 27.82
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 29.62
4 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.89
MS Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.10
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 27.23
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.42
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.48
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 27.62
6 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 27.82
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 28.25
8 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.87
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 29.62
10 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.89

400 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 50.85
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 51.70
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.67
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 59.59
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 60.04
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 88.72
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.24
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 51.79
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 57.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 52.88
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 56.30
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:28.04
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:34.54
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:41.58
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13 2:43.38
5= Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 2:45.09
5= Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:45.09
7 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.88
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 2:47.20
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:47.86
10 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:50.99
11 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:55.02
12 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:57.33
13 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 2:57.96
14 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:01.87
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:06.93
16 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 3:12.43
Celkem 16 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:36.94
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:47.12
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.58
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:54.28
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:33.07
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:35.29
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:45.11
4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:45.64
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:50.46
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:53.50
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:55.76
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 3:03.91
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 2:27.87
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:31.48
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:33.86
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:41.51
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:42.42
6 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:42.52
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:47.29
8 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 2:52.42
9 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 2:54.49
10 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20 2:55.33
11 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 19 2:55.85
12 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:57.78
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 3:02.81
14 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 3:03.76
15 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 3:05.31
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 3:10.76
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 3:11.41
18 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:20.88
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 3:23.28
20 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 3:38.38
21 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 3:38.46
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:45.39
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17 2:47.84
3 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:48.63
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 2:48.83
5 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 2:49.72
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:50.21
7 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 2:51.00
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:51.01
9 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:51.64
10 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:52.37
11 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:52.44
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 2:53.13
13 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:56.66
14 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19 2:57.66
15 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20 2:57.80
16 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:58.33
17 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:04.86
18 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 3:14.44
19 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 3:33.62
Celkem 19 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:10.78
2 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:26.04
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:36.64
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 12.5.2019 - 15:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 4:53.05
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:57.47
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 8:03.03
Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 5:11.17
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 5:21.80
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNF
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 5:41.79
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 5:41.98
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.48
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.02
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.08
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.18
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.27
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.31
7 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.35
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.37
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.24
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.59
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.88
4 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 12.26
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.33
6 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.54
7 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.61
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 12.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.48
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.02
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.08
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.18
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.24
6 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 11.27
7 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.31
8 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.35
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.59
10 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.88
11 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 12.26
12 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.33
13 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.54
14 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.61
15 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 12.74
16 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.37

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.01
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.25
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.34
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.35
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 10.40
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.42
7 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 11.21
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.18
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.36
3 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.61
4= Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.66
4= Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.66
6 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.76
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.84
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.96
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.09
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.57
4 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.90
5 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.01
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.18
3 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.25
4 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.34
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.35
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.36
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 10.40
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.42
9 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 10.96
10 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 11.21
11 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.61
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.66
12 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.66
14 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 11.76
15 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.84
16 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.09
17 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.57
18 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.90
19 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 13.06

100 m překážek - Žáci

(so, 11.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 15.79
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 16.64
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.93
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.16
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.58
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.80
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.04
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.66
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.34
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.48
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.83
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 16.70
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.47
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 17.73
4 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.66
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.34
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.48
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.83
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 16.70
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.47
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 17.73
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
9 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.39
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85
3 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86
8 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56
7 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90
9 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15
10 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20
11 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45
12 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49
13 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67
14 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34
15 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57
17 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68
18 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55
21 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56
22 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79
23 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

110 m překážek - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15.09
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.07
3 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 17.96
Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 10:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.58
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.31
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.04
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.12
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 19.79
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.181.211.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90
1 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 1.87 --------------ooo-oxxx
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 1.78 -----------ooxxooxoxxx
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 1.75 -------------xxooxxx
4 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1 1.75 --------ooooooxoxxx
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 3 1.54 --o-oooxoxxx
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 6 1.21 -o
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.99 -------o-oo-oxoxxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.75 xo-ooxxoxoxxx
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.72 o-ooxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.63 ---o---oooxoxoxxx
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.48 o-oxooxxooxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 1.47 ---oooxxooooxxx
2 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 1.41 -----oooxxx
3 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 1.20 xxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 1.65 ---o-oxoooooxoxx
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 1.62 ---o-ooooxxooxxx
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 1.56 ---o-ooooxxx
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 1.56 ----oxxoxoooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 1.62 ----ooooxoxoxxoxxx
1= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 1.62 ---o-oooxxooxxoxxx
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 6 1.59 ---oooooxxooxxx
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 1.50 -oooxoxxoxxoxxx
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 9 1.47 -oooooxxx
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 1.47 o-ooxoxoxxx
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 1.44 oxoxooxoxxx
8 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 8 1.41 ooooxxx
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 1.35 ooxxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 1.57 ------o-ooooxoooxxx
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 1.54 -----o-ooooxoxoxoxxx
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 1.51 ----o-ooooxoxooxxx
4 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 23 1.51 -----o-ooooxoxxoxxx
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 1.48 ----o-ooooooxxx
6 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 1.45 ---ooooooooxxx
7 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22 1.42 -----ooooxxoxxx
8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 1.42 --ooxoooooxxoxxx
9 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.39 ----oooxooxxx
10 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 1.39 ---ooxooxoxoxxx
11= Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20 1.36 ---oooooxxx
11= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 1.36 o-ooooooxxx
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 1.36 --oxooooxoxxx
14 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 1.33 ooooooxoxxx
15 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 1.30 oxoooooxxx
16 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24 1.27 oxooxooxxx
17 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 1.27 oooxoxoxxx
18 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.27 oxoooxxoxxx
19 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 6 1.24 xooxxooxxx
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 9 1.24 oooxoxxx
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 DNS
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 NM
MS Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.33 -
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.902.002.402.502.602.702.802.903.003.703.803.904.004.104.20
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 4.10 ---------xooxxoxooxxx
2 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1 2.90 -ooooxoxooxxx
3 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 6 1.90 oxxx
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 3 DNS
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 NM
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.803.003.203.403.603.804.00
MS Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 3.80 ---oooxxx
MS Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 3.80 --oxooxxx
MS Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 2.80 xoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.203.403.603.703.803.90
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3 3.80 ------oo-xo
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 3.70 -----ooxooxxx
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 2.80 xo-ooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.902.102.202.302.502.602.80
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 2.60 ----ooxxx
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 2.20 oxooxxx
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 11.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.60
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 2.50 ---xoooxxx
2 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 2.40 oooxxoxxoxxx
3 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 2.10 oxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.79 +1.3 m/s 6.57  +1.16.79  +1.36.45  -2.36.790.00.00.0
2 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.36 +1.8 m/s 6.36  +1.86.30  +0.46.16  -0.16.360.00.00.0
3 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 6.25 -0.3 m/s 6.03  +0.86.25  -0.36.07  -2.16.250.00.00.0
4 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5.42 +1.4 m/s 5.42  +1.45.34  +0.2x5.420.00.00.0
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.44 +0.2 m/s 3.32  +1.13.44  +0.23.42  -1.93.440.00.00.0
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.55 +2.1 m/s 6.46 +0.4 m/s 6.55  +2.16.46  +0.46.39  -0.56.550.00.00.0
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.30 +0.2 m/s 6.27  +1.16.30  +0.26.25  -0.46.300.00.00.0
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.93 +0.5 m/s x3.16  +0.25.93  +0.55.930.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.50 +2.2 m/s 6.38 +0.3 m/s 6.00  +2.26.50  +2.26.38  +0.36.500.00.00.0
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4.98 +1.1 m/s x4.98  +1.14.74  +0.14.980.00.00.0
MS Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.64 +1.1 m/s x5.64  +1.15.42  +0.65.640.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 4.72 +0.2 m/s 4.48  -0.54.50  -0.24.72  +0.24.720.00.00.0
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 4.39 -0.8 m/s 4.37  -0.44.39  -0.8x4.390.00.00.0
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 4.27 -0.5 m/s 4.27  -0.53.47  +0.34.22  -0.34.270.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 4.33 -0.8 m/s 4.25  -0.8x4.33  -0.84.330.00.00.0
2 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 4.29 -0.3 m/s 4.06  -1.14.17  +0.34.29  -0.34.290.00.00.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 4.28 -0.7 m/s 4.25  -1.0x4.28  -0.74.280.00.00.0
4 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 4.05 -0.2 m/s 3.99  -1.24.04  +0.44.05  -0.24.050.00.00.0
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 3.94 -0.7 m/s 3.68  -1.43.21  +0.23.94  -0.73.940.00.00.0
6 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 3.91 +0.0 m/s 3.68  -0.53.91  +0.03.78  -1.23.910.00.00.0
7 Jan ZávodskýJan Závodský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 16 3.90 -1.0 m/s 3.90  -1.03.84  -0.13.89  -0.63.900.00.00.0
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 3.90 -0.4 m/s 3.90  -0.4x3.67  -0.83.900.00.00.0
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.86 +0.0 m/s 3.61  -0.13.86  +0.03.74  -0.53.860.00.00.0
10 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 3.81 +0.3 m/s 3.79  -1.53.81  +0.33.46  -1.03.810.00.00.0
11 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 3.74 -0.2 m/s 2.62  -1.03.61  -0.83.74  -0.23.740.00.00.0
12 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 3.66 +0.1 m/s 3.25  +0.63.66  +0.1x3.660.00.00.0
13 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.45 -0.2 m/s 3.39  -1.53.45  -0.23.20  -1.13.450.00.00.0
14 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 3.40 -1.3 m/s 3.40  -1.33.05  -0.82.37  -0.83.400.00.00.0
15 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 2.89 -0.3 m/s xx2.89  -0.32.890.00.00.0
16 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 2.82 -0.2 m/s 2.81  -0.42.82  -0.22.80  -1.42.820.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 5.17 -0.3 m/s 4.77  -0.15.01  +0.15.17  -0.35.170.00.00.0
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 5.12 -0.3 m/s 4.89  -0.44.87  -0.75.12  -0.35.120.00.00.0
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 4.93 -0.2 m/s 4.66  -0.64.93  -0.24.89  -0.74.930.00.00.0
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 4.91 -0.7 m/s 4.53  -0.64.71  +0.64.91  -0.74.910.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 5.21 -0.5 m/s 5.09  -0.5x5.21  -0.55.210.00.00.0
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 5.13 +0.0 m/s 4.78  -0.74.78  -0.25.13  +0.05.130.00.00.0
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 4.94 -0.8 m/s 4.58  -0.14.86  -0.14.94  -0.84.940.00.00.0
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 4.84 +0.3 m/s 4.84  +0.34.74  -0.64.83  +0.04.840.00.00.0
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 4.82 +0.3 m/s 4.82  +0.34.65  -0.54.81  +0.04.820.00.00.0
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 4.77 +0.7 m/s 4.77  +0.74.76  +0.1x4.770.00.00.0
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 4.30 +0.2 m/s 4.05  +0.34.30  +0.24.20  -0.34.300.00.00.0
8 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.12 -0.2 m/s 4.12  -0.22.48  +0.03.59  +0.14.120.00.00.0
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 9 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22 4.89 -0.3 m/s 4.89  -0.34.72  -0.14.82  -0.44.890.00.00.0
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 4.79 -0.7 m/s 4.27  -0.54.59  +0.64.79  -0.74.790.00.00.0
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 4.75 +0.6 m/s 4.48  +0.14.65  +0.54.75  +0.64.750.00.00.0
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 4.69 +0.3 m/s 4.69  +0.34.36  -0.24.37  -0.54.690.00.00.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 4.68 -0.5 m/s 4.48  +0.34.56  -0.44.68  -0.54.680.00.00.0
6 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 23 4.57 -0.3 m/s 4.22  -0.24.57  -0.34.36  -0.34.570.00.00.0
7 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 4.46 -0.1 m/s 4.46  -0.14.45  +0.14.45  -0.94.460.00.00.0
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 4.44 -0.3 m/s x4.44  -0.34.30  -1.04.440.00.00.0
9 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 6 4.34 -0.7 m/s 4.29  -0.54.34  -0.74.32  -0.64.340.00.00.0
10 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 4.34 -0.1 m/s 4.34  -0.14.05  -0.44.16  -0.24.340.00.00.0
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.33.92  +0.14.08  -1.04.190.00.00.0
12 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 9 4.18 +0.0 m/s 4.06  -0.14.18  +0.04.17  -0.44.180.00.00.0
13 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 4.16 -0.6 m/s 4.05  -0.74.16  -0.63.61  -0.64.160.00.00.0
14 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20 4.15 -0.3 m/s 2.93  +0.24.15  -0.34.08  -0.64.150.00.00.0
15 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 4.15 -0.5 m/s 3.98  -0.53.97  -0.14.15  -0.54.150.00.00.0
16 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 4.10 -0.2 m/s 4.10  -0.23.69  +0.53.83  -0.34.100.00.00.0
17 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 4.07 +0.2 m/s 3.83  -0.14.07  +0.23.96  -0.24.070.00.00.0
18 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 3.93 +0.1 m/s 3.93  +0.13.58  -0.53.65  -0.33.930.00.00.0
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 3.84 -0.1 m/s 3.72  +0.33.71  -0.43.84  -0.13.840.00.00.0
20 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24 3.74 +0.6 m/s 3.68  -0.33.73  -0.53.74  +0.63.740.00.00.0
21 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 3.46 -0.3 m/s 3.35  -0.63.38  -0.43.46  -0.33.460.00.00.0
Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 4.72 +0.6 m/s 4.72  +0.6xx4.720.00.00.0
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 11 4.68 -0.1 m/s 4.30  +0.24.45  -0.54.68  -0.14.680.00.00.0
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 4.64 +0.5 m/s 4.62  +1.74.64  +0.54.20  +1.24.640.00.00.0
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 4.55 +0.6 m/s 4.36  +0.74.18  -0.64.55  +0.64.550.00.00.0
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 14 4.52 +1.0 m/s 4.52  +1.04.49  +0.63.49  -0.54.520.00.00.0
6 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 4.52 +0.3 m/s 4.52  +0.34.37  -0.64.44  -0.44.520.00.00.0
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 4.45 -0.4 m/s 4.31  +0.74.45  -0.43.87  -0.44.450.00.00.0
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 4.32 +0.1 m/s 3.98  +0.2x4.32  +0.14.320.00.00.0
9 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 4.10 +0.6 m/s 4.08  +0.73.93  -0.14.10  +0.64.100.00.00.0
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 4.08 +0.6 m/s 4.08  +0.6xx4.080.00.00.0
11 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 4.07 +0.1 m/s 3.77  +0.33.88  -0.54.07  +0.14.070.00.00.0
12 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 3.95 -0.2 m/s 3.49  +0.43.70  +0.73.95  -0.23.950.00.00.0
13 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 3.93 +0.5 m/s 3.93  +0.53.73  +0.93.77  +0.23.930.00.00.0
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.90 +0.7 m/s 3.84  +1.23.90  +0.73.79  +0.03.900.00.00.0
15 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 3.87 +1.6 m/s 3.61  +0.33.87  +1.63.79  -0.13.870.00.00.0
16 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.85 +0.5 m/s 3.70  +0.73.85  +0.53.69  -0.33.850.00.00.0
17 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4 3.79 +0.6 m/s 3.48  +1.8x3.79  +0.63.790.00.00.0
18 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 15 3.66 -0.8 m/s 3.57  +0.43.66  -0.83.48  -0.53.660.00.00.0
19 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 3.56 +0.0 m/s 2.87  +0.53.56  +0.03.43  -0.53.560.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3 14.82 +1.1 m/s 14.69  +0.514.67  -0.814.13  +0.614.6914.58  +1.314.82  +1.10.0
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 12.28 +0.3 m/s x12.28  +0.3x12.280.00.00.0
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 NM
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 10.43 10.4309.86x10.430.00.00.0
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 09.95 09.93x09.9509.950.00.00.0
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 09.69 09.69x08.4309.690.00.00.0
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 09.53 09.5308.9309.4409.530.00.00.0
5 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 9 08.75 08.7108.5308.7508.750.00.00.0
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 08.55 08.5508.0908.5408.550.00.00.0
7 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 07.89 07.5407.7107.8907.890.00.00.0
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 07.67 07.6707.5007.0107.670.00.00.0
9 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 07.43 07.1907.0307.4307.430.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22 09.88 09.2508.8509.8809.880.00.00.0
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 14 09.58 08.8609.5009.5809.580.00.00.0
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 08.83 07.2908.2408.8308.830.00.00.0
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 23 08.35 08.3508.1907.5208.350.00.00.0
5 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 24 08.07 07.2508.0707.6908.070.00.00.0
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 08.04 07.8707.8008.0408.040.00.00.0
7 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 25 07.75 07.2207.3607.7507.750.00.00.0
8 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 7 07.73 07.7306.5606.9207.730.00.00.0
9 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 07.70 07.3007.7007.5807.700.00.00.0
10 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 07.54 06.6107.5407.0607.540.00.00.0
11 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 8 07.41 07.4107.2507.3907.410.00.00.0
12 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 10 07.35 07.2307.1507.3507.350.00.00.0
13 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 17 07.20 06.8207.2006.9907.200.00.00.0
14 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 19 07.02 06.0507.0206.8507.020.00.00.0
15 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 07.01 06.3906.4507.0107.010.00.00.0
16 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 06.66 06.4806.6006.6606.660.00.00.0
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 06.60 06.2506.5006.6006.600.00.00.0
18 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 06.54 x05.4806.5406.540.00.00.0
19 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 06.33 06.3305.8305.2306.330.00.00.0
20 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 06.08 06.0805.3205.1306.080.00.00.0
21 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 05.51 05.5105.0705.4505.510.00.00.0
MS Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 09.03 08.9709.0308.8309.030.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 12.22 11.8211.5412.2212.220.00.00.0
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 09.18 09.1808.4708.3509.180.00.00.0
3 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 08.82 07.9408.3708.8208.820.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 10.51 08.1608.8610.5110.510.00.00.0
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 08.70 08.6308.7008.6508.700.00.00.0
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 07.78 07.6507.7807.2107.780.00.00.0
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 07.58 07.0507.2907.5807.580.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 12.41 x11.8012.4112.410.00.00.0
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 07.89 07.89xx07.890.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 12.03 12.0311.4711.7712.030.00.00.0
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.39 11.39x11.3911.390.00.00.0
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10.32 09.53x10.3210.320.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 12.16 12.1012.1611.0812.160.00.00.0
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10.62 09.4310.6210.1910.620.00.00.0
3 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 10.58 10.4710.4310.5810.580.00.00.0
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 10.30 10.3010.2809.8310.300.00.00.0
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 08.12 08.1207.6508.0708.120.00.00.0
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 07.36 06.9407.36x07.360.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 32.35 0.0
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 27.07 0.0
3 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 24.42 0.0
MS Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 25.80 0.0
MS Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 22.03 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 30.30 0.0
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 19.45 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 36.69 0.0
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 36.57 0.0
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 20.47 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 31.22 0.0
2 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 28.62 0.0
3 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 24.18 0.0
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 21.08 0.0
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 45.14 0.0
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 28.35 0.0
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 27.20 0.0
4= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 23.76 0.0
4= Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 23.76 0.0
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 23.13 0.0
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 20.69 0.0
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 18.62 0.0
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 9 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 28.90 0.0
2 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 28.01 0.0
3 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22 27.27 0.0
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 25.87 0.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 25.63 0.0
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 23.64 0.0
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 23.05 0.0
8 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20 22.69 0.0
9 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 21.86 0.0
10 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 21.42 0.0
11 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 23 18.56 0.0
12 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 18.22 0.0
13 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 17.64 0.0
14 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 17.50 0.0
15 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 6 17.17 0.0
16 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 17.13 0.0
17 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 9 16.81 0.0
18 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24 16.34 0.0
19 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 15.48 0.0
20 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 12.34 0.0
21 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 12.09 0.0
Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Amélie HavránkováAmélie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 24.90 0.0
MS Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 19.32 0.0
MS Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 15.79 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 48.81 0.0
2 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 32.96 0.0
3 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 32.12 0.0
MS Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 25.11 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 33.34 0.0
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 22.88 0.0
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 17.51 0.0
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 16.13 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 36.38 0.0
2 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 31.40 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 37.58 0.0
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 26.95 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 42.66 0.0
2 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1 37.48 0.0
3 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 35.12 0.0
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 6 24.90 0.0
Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 3 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 3 40.10 0.0
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 33.61 0.0
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 31.46 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 50.14 0.0
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 45.32 0.0
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 43.07 0.0
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 39.92 0.0
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 39.34 0.0
6 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 38.04 0.0
7 Jan ZávodskýJan Závodský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 16 37.66 0.0
8 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 36.94 0.0
9 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 31.76 0.0
10 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 31.75 0.0
11 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 31.24 0.0
12 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 30.82 0.0
13 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 28.79 0.0
14 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 28.30 0.0
15 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 25.68 0.0
16 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 20.06 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 11 56.73 0.0
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 52.81 0.0
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 47.89 0.0
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 47.64 0.0
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 14 41.74 0.0
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 40.62 0.0
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 40.25 0.0
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 39.87 0.0
9 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 38.44 0.0
10 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 35.92 0.0
11 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 35.05 0.0
12 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 33.70 0.0
13 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 31.35 0.0
14 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 31.29 0.0
15 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 30.58 0.0
16 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 28.87 0.0
17 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 26.31 0.0
18 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 15 25.28 0.0
19 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4 22.35 0.0
Celkem 19 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1904
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 1593
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1560
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1446
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1395
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1265
7 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1253
8 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1186
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1095
10 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1086
11 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1079
12 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 0977
13 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 0922
14 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0907
15 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 0747
16 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0490
Celkem 16 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2754
2 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2637
3 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2621
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2488
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2486
6 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2417
7 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2359
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2231
9 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2138
10 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2127
11 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2070
12 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2061
13 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1981
14 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1884
15 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1849
16 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1838
17 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1826
18 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1508
19 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1203
Celkem 19 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4299
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4034
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3838
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3698
Celkem 4 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 4726
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4431
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4095
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3739
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3641
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3513
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 3342
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3063
Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 11 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4054
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4053
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3839
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3747
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3728
6 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3464
7 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3378
8 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3374
9 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3259
10 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3152
11 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3055
12 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2974
13 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2952
14 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2862
15 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2819
16 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2730
17 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2564
18 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2260
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2058
20 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1743
21 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1457
Amélie HavránkováAmélie Havránková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Pavla PodolováPavla Podolová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Veronika NevřalováVeronika Nevřalová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNF
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 27 závodníků
Devítiboj - Žáci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4198
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3528
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2854
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tomáš BrukTomáš Bruk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků
Desetiboj - Muži
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6598
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5479
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4815
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1344
Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNF
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNF
Celkem 6 závodníků
Desetiboj - Junioři
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6254
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5228
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5167
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5310
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3657
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 4 závodníků