Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
8 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
5 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
6 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
8 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
6 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
7 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
4 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
5 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82
6 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94
8 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01
9 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
9 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
12 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
13 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
15 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
16 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
17 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
17 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
19 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
20 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
21 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
22 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
23 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
24 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
24 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
26 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
27 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
28 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
3 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
5 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
6 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
7 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
8 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
5 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
6 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
7 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
3 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
6 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
8 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
2 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
3 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
4 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
7 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
3 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
4 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
6 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35
7 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40
9 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
9 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47
11 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
12 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
13 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
14 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
15 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
16 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
17 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
18 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
19 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
19 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
21 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
22 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
23 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
24 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
25 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
26 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
27 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
28 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
29 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
30 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
30 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
32 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
33 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
34 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
35 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
35 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
38 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
39 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
40 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
41 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
42 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
43 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
45 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
45 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75
7 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
3 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
5 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
5 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
4 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
5 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
6 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
2 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
3 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 17.12
2 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 18.05
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.18
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.49
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 18.54
6 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 18.59
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.75
8 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 18.79
9 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 18.80
10 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.81
11 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 18.95
12 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.98
13 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 19.34
14 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 19.40
15 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.45
16 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 19.79
17 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.10
18 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.22
19 Max BartoňMax Bartoň 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 20.24
20 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 20.30
21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.36
22 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 20.42
23 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 20.47
24 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.56
25 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.60
26 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 20.79
27 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.04
28 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.09
29 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.38
30 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 21.45
31 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 21.94
32 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.88
33 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 23.59
Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Michal TrobmikMichal Trobmik 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46
8 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
4 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
3 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
4 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
5 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
6 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
2 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
3 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
5 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
6 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
7 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
8 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
2 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
3 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
4 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
5 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
2 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
4 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
5 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
7 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
2 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
3 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.60
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 19.27
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19.60
4 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.83
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 19.84
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 19.84
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.10
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 20.18
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 20.46
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 20.74
11 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.79
12 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.93
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.95
14 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.11
15 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 21.19
15 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
17 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 21.21
18 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.33
19 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 21.38
20 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 21.53
21 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 21.57
22 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.71
23 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.79
24 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.86
24 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.86
24 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.86
27 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.99
27 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 21.99
29 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.13
30 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.52
30 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.52
32 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.53
33 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 22.54
34 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.76
35 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 22.79
36 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.89
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.91
38 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.03
39 Nikol SvozilováNikol Svozilová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 23.12
40 Bára TicháBára Tichá 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 23.17
41 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 23.29
42 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.66
43 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 23.74
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.16
45 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.80
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 DNS
Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04
7 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69
8 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
5 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
MS Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
2 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 39.00
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 39.66
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 39.81
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 40.31
5 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 40.47
6 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.82
7 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 41.00
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.04
9 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.38
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 41.69
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.50
12 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 44.61
13 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.11
14 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 45.20
15 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 45.22
16 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.28
17 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 45.45
18 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 48.25
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19
5 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01
7 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
3 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45
3 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 42.36
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 43.16
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.26
4 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.19
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 45.29
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 45.45
7 Hana HolbergováHana Holbergová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 45.50
8 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 45.77
9 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 46.01
10 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 46.78
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.98
12 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 48.86
13 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.01
14 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 66.02
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:12.05
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.40
3 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 2:13.81
4 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:16.73
5 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:17.47
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:20.45
7 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 2:21.44
8 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 2:24.31
9 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:25.45
10 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:28.95
11 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 9 2:30.51
12 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:34.86
13 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:36.12
Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 10 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:25.55
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:31.92
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:32.69
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:33.41
5 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 2:37.00
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.00
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 2:39.51
8 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 10 2:41.14
9 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:44.75
10 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 2:45.20
11 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 2:52.58
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 4:49.01
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 4:53.81
3 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 5:14.46
4 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 5:38.27
5 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:39.25
Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:12.43
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 5:22.91
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:39.02
4 Simona GillováSimona Gillová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:59.20
5 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:01.61
6 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 6:39.58
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90
2 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93
7 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28
3 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
6 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
2 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
3 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83
7 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93
8 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28
9 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
12 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
14 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
15 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
16 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
19 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12
4 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 29.04
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 29.09
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 29.90
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 30.36
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 31.07
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.17
7 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.49
8 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 31.74
9 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.94
10 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 35.12
11 Jakub WojnarJakub Wojnar 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 35.14
12 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 37.00
13 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.08
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47
5 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52
6 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46
7 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34
8 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12
2 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07
3 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.07
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 30.12
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 30.94
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.11
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 31.47
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.52
7 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 32.46
8 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 33.34
9 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.85
10 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.07
11 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 34.11
12 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 35.98
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.28
Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 DNS
Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 DNS
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNF

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 9 5:11.11
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 5:16.21
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 5:26.72
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 5:26.74
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 5:29.45
6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:38.53
7 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 5:58.87
8 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 6:08.10
9 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 6:23.29
Celkem 9 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(čt, 6.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:40.33
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:44.31
3 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:51.02
4 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 5:57.51
5 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 6:02.31
6 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 6:03.75
7 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 6:04.64
8 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 7:16.32
Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58
5 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39
6 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85
2 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90
3 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20
4 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58
5 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85
6 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90
7 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20
8 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39
9 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84
10 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95
3 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92
4 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38
5 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12
6 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13
7 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
8 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34
2 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57
3 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85
4 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97
5 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
6 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
7 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
8 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95
3 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34
4 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92
5 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38
6 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57
7 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12
8 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85
9 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97
10 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13
11 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
12 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
13 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
14 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
15 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
16 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.431.481.531.581.631.661.69
1 Tadeáš BinarTadeáš Binar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 8 1.58 ooxooxxx
2 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 13 1.58 oooxoxxx
3 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 1.58 ooxoxoxxx
4= Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 7 1.53 ooxoxxx
4= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 1.53 ooxoxxx
6 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 12 1.53 xooxoxxx
7 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 5 1.53 ooxxoxxx
8 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4 1.48 xoxoxxx
9 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 1.43 oxxx
10 Matěj MooreMatěj Moore
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 1.43 xoxxx
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 DNS
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 2 DNS
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.221.271.321.371.421.471.521.551.601.62
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 28 1.60 ---oooooxxoxxx
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 17 1.52 ---xooxoxoxxx
3 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 1.47 --o-ooxxx
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 22 1.47 -oooxooxx
5= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 23 1.47 ---oxoxoxxx
5= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 24 1.47 -oooxoxoxxx
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 27 1.47 -oooxxoxxox-
8 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 1 1.47 ooxoxoxxoxxoxxx
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 1.42 o-oooxx
10 Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 1.42 -oooxoxxx
11 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 15 1.42 oxooxoxoxxx
12= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 25 1.42 --ooxxoxxx
12= Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 19 1.42 --ooxxoxxx
14= Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 1.37 -oooxx-
14= Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20 1.37 ooooxxx
16 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 11 1.37 --xooxxx
17 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 18 1.37 --xxoox-
18 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 7 1.37 oxoxxooxx
19 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 1.37 ooxoxoxxx
20 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 2 1.37 oooxxoxx
21 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 14 1.32 oooxxx
22= Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 5 1.32 xoooxx
22= Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 6 1.32 oxooxx
24 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 1.32 --xoxxx
25 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 13 1.32 ooxxoxxx
26 Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 1.32 xxooxxoxx
27 Eliška PalyzováEliška Palyzová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 8 1.27 oxoxxx
Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 DNS
Celkem 28 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.902.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.63
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 11 3.20 -----------o-xoxx-
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 3.10 ------oooxoxoxoxxoxxx
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 3.00 -------oooxoxoxx
4 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 2.60 oooooooxoxxx
5 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 8 2.40 ooooooxxx
6 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 6 2.40 --ooxoxoxxx
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 2.30 oxooooxxx
8= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 2.20 ooxooxxx
8= Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 2.20 oxoooxxx
10 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 2.20 ooxxoxoxxx
11 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 1.90 ooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.303.503.60
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 11 3.50 ------------xooxxx
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 10 2.80 ------oo-ooxxx
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 2.50 ooooooxoxoxxx
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 2.40 ------oxx
5= Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 2.10 -ooo-
5= Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 6 2.10 ooooxxx
7 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5 2.00 oooxxx
8 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.90 oxxoxxx
9 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.60 oxxx
Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 NM
Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.0--5.785.33  +0.2xx
2 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 5.51 -0.4 m/s 5.51  -0.45.30  -0.15.19  +0.15.515.44  -0.45.36  +1.65.30  +0.3
3 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 5.33 +1.4 m/s 5.31  -0.4x5.01  +0.15.315.00  +0.15.33  +1.45.12  +0.4
4 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 16 5.26 +1.0 m/s 4.64  -0.74.97  -0.15.06  -0.75.065.26  +1.05.05  +1.5x
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 5.19 +1.6 m/s 4.88  -0.35.07  -0.14.82  +0.35.075.01  +0.45.19  +1.65.10  +0.9
6 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18 5.17 -0.2 m/s 5.17  -0.2x4.54  -0.25.175.16  -0.7-x
7 Jan MatýsekJan Matýsek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 11 5.06 +0.3 m/s 4.72  -0.84.67  +0.55.06  +0.35.064.86  -0.24.75  +1.35.02  +1.6
8 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 4.72 +0.2 m/s 4.72  +0.24.63  +1.0x4.724.15  +0.2xx
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 4.62 +0.1 m/s 4.02  -0.74.46  +0.34.62  +0.14.620.00.00.0
10 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 15 4.61 +0.4 m/s 4.25  -0.34.35  -0.54.61  +0.44.610.00.00.0
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 12 4.57 +0.4 m/s 4.45  -0.74.57  +0.4x4.570.00.00.0
12 František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 4.47 +0.0 m/s 4.40  +0.14.47  +0.0x4.470.00.00.0
13 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 8 4.47 +0.1 m/s 4.47  +0.14.35  +0.94.14  -0.34.470.00.00.0
14 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 17 4.40 -0.6 m/s 4.35  -0.74.40  -0.64.35  -1.14.400.00.00.0
15 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 6 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.03.81  -0.44.14  +0.64.400.00.00.0
16 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 3.24 -0.5 m/s x3.24  -0.5x3.240.00.00.0
Martin PorembskiMartin Porembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 19 DNS
Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 DNS
František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 DNS
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 22 DNS
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 7 DNS
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 9 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 31 5.26 -0.1 m/s 4.98  +1.45.18  +0.24.97  -0.55.185.16  -1.05.26  -0.15.07  -0.5
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 28 4.89 -0.6 m/s 4.52  +0.84.52  -0.7x4.524.89  -0.64.66  +0.1x
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 2 4.75 -0.5 m/s 4.68  +0.74.75  -0.54.66  -0.14.754.60  -0.1x4.69  -0.6
4 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 30 4.72 -0.5 m/s 4.72  -0.54.57  -0.74.57  -0.14.72x4.55  +0.74.60  -1.0
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26 4.66 -0.8 m/s 4.15  +0.54.29  +0.44.46  -2.14.464.66  -0.84.51  -0.24.59  +0.6
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 29 4.61 +0.6 m/s 4.61  +0.6x-4.613.74  +0.2x4.33  -0.6
7 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 20 4.52 -0.4 m/s x4.37  -1.54.31  -1.04.374.35  +0.84.47  +0.34.52  -0.4
8 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1 4.48 +0.2 m/s 4.48  +0.24.20  -0.34.42  -0.24.484.23  -0.7-4.18  -0.1
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 19 4.37 -0.9 m/s 4.05  +0.84.22  -1.14.37  -0.94.370.00.00.0
10 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 25 4.30 -0.4 m/s 3.69  +0.44.30  -0.43.92  -1.04.300.00.00.0
11 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 27 4.27 -0.9 m/s 4.13  +0.44.27  -0.9x4.270.00.00.0
12 Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 6 4.24 +0.7 m/s 4.24  +0.74.16  +0.33.99  -0.44.240.00.00.0
13 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 4.24 -0.6 m/s 3.91  +0.14.24  -0.6x4.240.00.00.0
14 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0.34.06  +1.94.01  +0.04.220.00.00.0
15 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 14 4.21 +0.4 m/s 4.21  +0.44.03  +2.2x4.210.00.00.0
16 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 22 4.21 +1.0 m/s 4.21  +1.03.61  -0.2x4.210.00.00.0
17 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 13 4.17 +0.4 m/s 4.17  +0.44.12  +1.44.07  +0.24.170.00.00.0
18 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 4.16 -0.9 m/s 3.88  -0.64.16  -0.93.94  +0.14.160.00.00.0
19 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 23 4.14 +1.4 m/s 4.14  +1.44.04  -0.73.90  -1.04.140.00.00.0
20 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 16 4.03 -0.5 m/s 3.82  +0.03.72  +1.94.03  -0.54.030.00.00.0
21 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 11 4.02 +0.1 m/s 3.55  +1.84.02  +0.12.82  -0.54.020.00.00.0
22 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 5 3.96 +0.1 m/s x3.79  -0.23.96  +0.13.960.00.00.0
23 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 21 3.95 -2.3 m/s 3.80  +1.3x3.95  -2.33.950.00.00.0
24 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 8 3.87 +1.9 m/s 3.87  +1.93.59  +0.73.78  -0.53.870.00.00.0
25 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 3.84 -0.3 m/s 3.51  +1.63.84  -0.33.71  +0.53.840.00.00.0
26 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 3.83 +0.1 m/s 3.78  -0.63.83  +0.13.71  +0.33.830.00.00.0
27 Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 3.83 +0.7 m/s 3.83  +0.73.77  -0.13.66  -0.13.830.00.00.0
28 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 15 3.79 -1.0 m/s 3.52  +0.5x3.79  -1.03.790.00.00.0
29 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 3.73 +0.3 m/s 3.70  +1.93.73  +0.33.73  -0.13.730.00.00.0
30 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 12 3.63 -0.9 m/s x3.25  +0.43.63  -0.93.630.00.00.0
31 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 3.60 +0.0 m/s 3.37  +1.83.37  +0.63.60  +0.03.600.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 10.79 09.2609.1809.7109.7110.2110.1110.79
2 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 12 10.77 10.2609.6709.4910.2609.4410.3310.77
3 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 14 10.34 x09.7710.3410.3410.06xx
4 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13 10.17 09.9309.9209.2709.9309.8610.17x
5 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 09.43 08.9609.1709.4309.4309.0807.1209.22
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 8 08.37 07.9908.3706.9708.3707.5808.2408.29
7 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 10 08.17 08.1708.0207.7908.1707.8707.6807.04
8 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 07.77 07.7707.6307.3307.7705.9006.5906.81
9 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 07.66 07.6607.4607.0707.660.00.00.0
10 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 07.59 07.3506.8407.5907.590.00.00.0
11 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 07.48 07.4806.8707.3907.480.00.00.0
12 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 5 07.13 07.13-06.7907.130.00.00.0
13 Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4 06.30 06.3006.0906.0206.300.00.00.0
14 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 3 05.45 04.9705.4504.5805.450.00.00.0
Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
04 2 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 17.22 15.7116.2217.2217.2216.31--
2 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 13.00 11.90x12.9512.9512.81x13.00
3 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 12.30 11.7512.30x12.30x10.7211.40
4 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 7 11.85 08.9910.4410.5010.5009.5511.0411.85
5 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 6 11.30 x10.1810.5210.5210.40x11.30
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 09.94 08.9509.3609.9409.9409.8609.8208.56
7 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 09.48 09.1009.0908.5509.1009.4809.3609.07
8 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 2 08.65 08.65x07.6108.6508.52xx
Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4 DNS
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 DNS
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 31.35 0.0
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 25.22 0.0
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 24.71 0.0
4 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 14 24.57 0.0
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 22.42 0.0
6 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 22.02 0.0
7 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 21.11 0.0
8 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 3 19.62 0.0
9 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 19.16 0.0
10 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 18.77 0.0
11 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 5 17.73 0.0
12 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 16.27 0.0
13 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 4 15.15 0.0
14 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 8 13.08 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 16 56.93 0.0
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 15 45.66 0.0
3 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 14 41.46 0.0
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 11 32.14 0.0
5 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 31.19 0.0
6 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 30.98 0.0
7 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 12 28.31 0.0
8 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 26.74 0.0
9 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 6 24.52 0.0
10 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13 24.20 0.0
11 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 4 23.41 0.0
12 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 1 22.29 0.0
13 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 21.01 0.0
14 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 20.96 0.0
15 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 3 18.06 0.0
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 40.67 0.0
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 32.05 0.0
3 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 25.03 0.0
4 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 22.67 0.0
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 22.28 0.0
6 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 22.12 0.0
7 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 20.03 0.0
8 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 4 17.49 0.0
9 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 16.86 0.0
10 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 14.59 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 13 55.42 0.0
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 12 49.31 0.0
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 40.49 0.0
4 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 37.09 0.0
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 35.81 0.0
6 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 7 34.09 0.0
7 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 4 31.65 0.0
8 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 6 31.14 0.0
9 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5 26.00 0.0
10 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 25.65 0.0
11 Filip MelicharFilip Melichar
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 2 21.62 0.0
12 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1 20.07 0.0
13 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3 18.23 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 21 33.85 0.0
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 33.13 0.0
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 32.59 0.0
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 25 31.43 0.0
5 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 23 31.00 0.0
6 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 29.37 0.0
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 29.23 0.0
8 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 28.41 0.0
9 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 19 25.76 0.0
10 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 14 25.35 0.0
11 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 23.95 0.0
12 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 12 23.60 0.0
13 Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 23.20 0.0
14 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 23.09 0.0
15 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 13 22.18 0.0
16 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 22.10 0.0
17 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 21.71 0.0
18 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 8 21.44 0.0
19 Markéta MarečkováMarkéta Marečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 6 21.03 0.0
20 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 20.94 0.0
21 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 19.71 0.0
22 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 18.82 0.0
23 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 17.69 0.0
24 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 14.89 0.0
25 Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 14.16 0.0
26 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 14.14 0.0
Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 20 DNS
Celkem 27 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 19 47.34 0.0
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 20 47.24 0.0
3 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 1 46.72 0.0
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 17 39.25 0.0
5 David SchwanDavid Schwan
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 36.02 0.0
6 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 11 35.63 0.0
7 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 15 35.09 0.0
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 16 32.20 0.0
9 Dalibor MikulokDalibor Mikulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 31.68 0.0
10 Vojtěch PončíkVojtěch Pončík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 18 30.95 0.0
11 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 30.80 0.0
12 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 12 30.31 0.0
13 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 30.15 0.0
14 Jáchym HenzlJáchym Henzl
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 7 28.26 0.0
15 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 27.89 0.0
16 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 8 26.63 0.0
17 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 9 25.96 0.0
18 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 25.16 0.0
19 Kamil HrbáčKamil Hrbáč
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 2 23.04 0.0
20 Martin KubátMartin Kubát
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 6 20.73 0.0
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 230.7
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 19:31.65
2 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 19:33.26
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19:35.14
4 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20:16.29
5 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 20:51.33
6 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20:53.96
7 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 22:56.15
8 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 25:50.15
Celkem 8 závodníků