Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 21 33.85 0.0
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 26 33.13 0.0
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 32.59 0.0
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 25 31.43 0.0
5 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 23 31.00 0.0
6 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 29.37 0.0
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 22 29.23 0.0
8 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 18 28.41 0.0
9 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 19 25.76 0.0
10 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 14 25.35 0.0
11 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 23.95 0.0
12 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 12 23.60 0.0
13 Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 23.20 0.0
14 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 23.09 0.0
15 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 13 22.18 0.0
16 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 22.10 0.0
17 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 21.71 0.0
18 Erika KreuzerováErika Kreuzerová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 8 21.44 0.0
19 Markéta MarečkováMarkéta Marečková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 6 21.03 0.0
20 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 20.94 0.0
21 Amelie HavránkováAmelie Havránková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 19.71 0.0
22 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 18.82 0.0
23 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 11 17.69 0.0
24 Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 3 14.89 0.0
25 Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 14.16 0.0
26 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 14.14 0.0
Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 20 DNS
Celkem 27 závodníků