Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90
2 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14.95
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.08
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 15.72
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 15.80
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 15.94
6 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 16.13
7 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 16.27
8 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 17.38
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.90
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.39

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93
7 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28
3 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57
4 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
6 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
2 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
3 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 14.88
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.23
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 15.70
4 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.59
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 16.81
6 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 16.83
7 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.93
8 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.28
9 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 17.37
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.57
11 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 17.58
12 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 17.72
13 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.50
14 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.98
15 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 19.80
16 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.89
17 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.96
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.50
19 Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 22.37