Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58
5 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39
6 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85
2 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90
3 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20
4 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daněk, Glocman, Halátek, Long Daněk, Glocman, Halátek, Long TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 28.48
2 Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula Holub, Mitrenga, Morcinek, Szkatula TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 30.38
3 Kubesa, Lutz, Bielig, Matura Kubesa, Lutz, Bielig, Matura SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 30.83
4 Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Chytil, Charvátek, Rufer, Orava Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 31.58
5 Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Janík, Kolarčík, Kněžík, Vontor Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 31.85
6 Babiuch, Dvořák, Novák, Stach Babiuch, Dvořák, Novák, Stach SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 31.90
7 Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza Jasiok, Kilián, Navrátil, Koza SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 33.20
8 Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Bartoň, Bartoň, Hrček, Jašek Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.39
9 Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba Harhaj, Hroch, Sedlář, Poruba SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 34.84
10 Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola Bakota, Grzych, Hájovský, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 37.43

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95
3 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92
4 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38
5 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12
6 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13
7 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
8 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34
2 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57
3 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85
4 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97
5 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
6 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
7 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
8 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Dokulilová, Toová, Fialová, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 30.10
2 Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová Nedopilková, Lamlová, Joannidu, Stankovičová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 30.95
3 Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Homolková, Březná, Vantuchová, Gleňová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 31.34
4 Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová Tomsová, Bojková, Sikorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.92
5 Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová Vlčková, Černíková, Bartošová, Matulová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 32.38
6 Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová Suchánková, Potůčková, Hoňková, Holešová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 32.57
7 Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Šebestíková, Sochová, Melčáková, Petričová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.12
8 Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová Matýsková, Schlischková, Fajkusová, Slaninová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 33.85
9 Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková Tarkotová, Kleibertová, Klásková, Ondráčková SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 33.97
10 Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová Vilčková, Výmolová, Boboková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 34.13
11 Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Trojková, Matějková, Bienieková, Lojková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 34.59
12 Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová Finsterlová, Svozilová, Putová, Fialová TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 34.60
13 Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Kaspříková, Bláhová, Svobodová, Žídková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 34.72
14 Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová Bystřičanová, Václavíková, Míčková, Kratochvílová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.91
15 Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Sasínová, Schwarzbachová, Chechelská, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.11
16 Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová Motyková, Bury, Katrušáková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.31