Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -3.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.93
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.37
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.41
4 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.85
5 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.03
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.06
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 DNS
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -1.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.61
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 09.11
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.14
4 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.19
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.24
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.25
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.32
8 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.45
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -3.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.05
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.43
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.49
4 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.61
5= Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.76
5= Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.76
7 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.80
8 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -2.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.18
2 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.68
3= Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.92
3= Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.92
5 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.97
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.43
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.55
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -2.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.86
2 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.92
3 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.13
4 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.27
5 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.42
6 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.60
7 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.95
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.13
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 13.6.2019 - 16:35) official Wind: -4.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.23
2 Tobias PeterTobias Peter 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.36
3 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.82
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.04
5 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.09
6 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.29
7 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.58
8 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.42
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.93
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 08.37
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.41
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.61
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 08.85
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.03
7 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.05
8 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.06
9 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
10 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 09.11
11 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.14
12 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.18
13 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.19
14 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.23
15 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.24
16 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 09.25
17 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.32
18 Tobias PeterTobias Peter 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.36
19 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.43
20 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 09.45
21 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 09.49
22 Jakub ČížJakub Číž 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.61
23 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.68
24 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.76
24 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.76
26 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.80
27 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.82
28 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.83
29 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 09.86
30 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.92
30 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.92
30 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.92
33 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.97
34 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.04
35 Tomáš WalachTomáš Walach 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.09
36 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 10.13
37 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 10.27
38 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.29
39 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.42
40 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.43
41 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.55
42 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.60
43 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.95
44 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.13
45 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.58
46 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.42
Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 DNS
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -3.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.50
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.68
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.70
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.84
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.88
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.88
8 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.98
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -3.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.89
2 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.11
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.13
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
5 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
6 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.24
7 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
8 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.27
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -1.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.97
2 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.10
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.19
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.21
5 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.22
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.33
7 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.35
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -2.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.06
2 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.26
3 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.38
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.45
6 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.55
7 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.56
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.66
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -3.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.52
3 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.53
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.67
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.73
6 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.74
7 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.75
8 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.78
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -1.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.23
2 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
3 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.58
4 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.66
5 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.77
6 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.92
7 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.92
8 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.94
Total 8 racers
Běh 07 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -2.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
2 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.66
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.76
4 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 09.78
5 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.80
6 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.94
7 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.37
MS Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.81
Total 8 racers
Běh 08 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -1.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.90
2 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.18
3 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.26
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.35
5 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.36
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.37
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.55
8 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.66
Total 8 racers
Běh 09 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -2.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
2 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.52
3 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.56
4 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.72
5 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.73
6 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.86
7 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.96
8 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.04
Total 8 racers
Běh 10 (Thu, 13.6.2019 - 16:10) official Wind: -0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.02
2 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.21
3 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.38
4 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.68
5 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.50
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.68
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.70
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.84
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.88
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.88
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.89
9 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.97
10 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.98
11 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.02
12 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.06
13 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.10
14 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.11
15 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.13
16 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.15
17 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
18 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.19
19 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 09.21
19 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.21
21 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.22
22 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.23
23 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 09.24
23 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
25 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.26
26 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 09.27
27 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.33
28 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.35
29 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.37
30 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 09.38
30 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
30 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.38
33 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.45
34 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
35 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.52
36 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.53
36 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
38 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 09.55
39 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.56
40 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 09.58
41 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.66
41 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.66
41 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.66
44 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.67
45 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.68
46 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.73
47 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.74
48 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.75
49 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.76
50 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.77
51 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.78
51 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 09.78
53 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 09.80
54 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.81
55 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.83
56 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.90
57 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.92
57 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.92
59 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.94
59 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.94
61 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.18
62 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 10.20
63 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.26
64 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.35
65 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.36
66 Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 10.37
66 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.37
68 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.52
69 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.55
70 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.56
71 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 10.66
72 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.72
73 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 10.73
74 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.86
75 Alice GermekováAlice Germeková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.96
76 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.04
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DNS
Elen MagerováElen Magerová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Kristýna KlímkováKristýna Klímková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 19:00) official Wind: -1.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 18.82
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.03
4 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 20.75
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.80
6= Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.10
6= Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.10
8 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.50
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 19:00) official Wind: -2.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.77
2 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.69
3 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.00
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.01
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.40
6 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.59
7 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.11
8 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.78
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 19:00) official Wind: -1.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.82
2 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 20.85
3 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.41
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.09
5 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 23.85
6 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 24.38
7 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 25.42
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 28.78
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 19:00) official Wind: -0.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 20.63
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.02
3 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.38
4 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.08
5 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.26
6 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.44
7 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 24.71
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 18.82
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.38
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.03
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 20.63
5 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 20.75
6 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.82
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 20.85
8 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 21.41
9 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.77
10 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.80
11 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.02
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 22.09
13 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.10
13 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.10
15 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.50
16 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 22.69
17 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.00
18 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 23.01
19 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 23.38
20 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.40
21 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.59
22 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 23.85
23 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.08
24 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 24.11
25 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 24.26
26 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 24.38
27 Jáchym KišaJáchym Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 24.44
28 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 24.71
29 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 25.42
30 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 25.78
31 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 28.78

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -2.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.51
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.77
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.93
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.38
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.74
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.09
8 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.11
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -3.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 21.72
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.92
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.57
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 22.63
5 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.76
6 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.34
7 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 23.38
8 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.62
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -2.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.84
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 23.12
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.15
4 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.29
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.41
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 24.58
7 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 24.89
8 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.08
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -0.5 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.43
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.04
3 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.06
4 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.75
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.76
6 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.98
7 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 27.31
8 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 27.75
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.14
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.21
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.05
4 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.64
5 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 24.82
6 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 25.02
Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -2.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.28
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.92
3 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 23.06
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.43
5 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 24.78
6 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.26
7 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 26.83
8 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 26.98
Total 8 racers
Běh 07 (Thu, 13.6.2019 - 18:40) official Wind: -2.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.39
2 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.44
3 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 23.87
4 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 24.79
5 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.87
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 20.51
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.77
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 20.93
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 21.00
5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 21.38
6 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 21.72
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 21.74
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 21.92
9 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 22.09
10 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.11
11 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 22.28
12 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.39
13 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 22.43
14 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 22.57
15 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 22.63
16 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.76
17 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.84
18 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 22.92
19 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 23.06
20 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 23.12
21 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.14
22 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 23.15
23 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 23.21
24 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.29
25 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.34
26 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 23.38
27 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 23.41
28 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 23.44
29 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 23.62
30 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 23.87
31 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 24.04
32 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.05
33 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 24.06
34 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 24.43
35 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 24.58
36 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.64
37 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 24.78
38 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 24.79
39 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 24.82
40 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 24.87
41 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 24.89
42 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 25.02
43 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.08
44 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 25.26
45 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 25.75
46 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 25.76
47 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 25.98
48 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 26.83
49 Natálie KupkováNatálie Kupková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 26.98
50 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 27.31
51 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 27.75
Alena VaškováAlena Vašková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 DNS
Anna WojnarováAnna Wojnarová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.73
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 45.22
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.53
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.15
5 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.77
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.65
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 51.18
8 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.52
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.08
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 52.22
3 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 53.29
4 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 53.72
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Total 5 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 45.50
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.11
3 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 50.12
4 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 54.94
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.73
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 45.22
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 45.50
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.53
5 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.08
6 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.15
7 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.77
8 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.11
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.65
10 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 50.12
11 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 51.18
12 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.52
13 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 52.22
14 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 53.29
15 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 53.72
16 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 54.94
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 47.44
2 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 47.77
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.13
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.46
5 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.73
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.75
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.93
8 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 51.06
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.76
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 49.99
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.81
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 51.73
5 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.57
6 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 53.15
7 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 58.28
Total 7 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 46.16
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.79
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.99
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.56
5 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.23
6 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.36
Total 6 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 45.11
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.40
3 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 49.36
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.27
5 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.58
Total 5 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 45.11
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.76
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 46.16
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.79
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.40
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 47.44
7 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 47.77
8 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.99
9 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.13
10 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.46
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.73
12 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 49.36
13 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.75
14 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.93
15 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 49.99
16 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.81
17 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 51.06
18 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.56
19 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 51.73
20 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.57
21 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 53.15
22 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.27
23 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.23
24 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.58
25 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.36
26 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 58.28

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:30.48
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:36.18
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:41.54
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:41.94
5 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 2:42.46
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:42.66
7 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:43.65
8 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:51.12
9 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 2:53.52
10 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 3:00.29
Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Total 11 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 2:39.43
2 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 2:52.25
3 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 2:52.83
4 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:56.38
5 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 2:59.58
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:00.31
7 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:03.52
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:03.70
9 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 3:08.71
10 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 3:09.23
11 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 3:18.99
Total 11 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:30.48
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 2:36.18
3 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 2:39.43
4 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 2:41.54
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:41.94
6 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 2:42.46
7 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:42.66
8 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 2:43.65
9 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:51.12
10 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 2:52.25
11 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 5 2:52.83
12 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10 2:53.52
13 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 2:56.38
14 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 2:59.58
15 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 11 3:00.29
16 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:00.31
17 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:03.52
18 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:03.70
19 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 3:08.71
20 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 3:09.23
21 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 3:18.99
Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Thu, 13.6.2019 - 17:00) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:41.91
2 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:44.57
3 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 2:44.88
4 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:52.44
5 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 2:54.35
6 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 18 2:54.42
7 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 2:57.40
8 Anna KošárkováAnna Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 17 2:59.46
9 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:04.32
10 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 3:05.36
11 Eva KošárkováEva Košárková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 11 3:08.50
12 Jana MooreJana Moore 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13 3:08.92
13 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 14 3:09.22
14 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 10 3:09.84
15 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 3:19.87
16 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 16 3:19.99
Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 DNS
Ivana SalichováIvana Salichová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 9 DNS
Total 18 racers

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 13.6.2019 - 18:25) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:12.97
2 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 5:19.94
3 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 5:41.72
4 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 5:44.07
5 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 5:50.02
6 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 6:15.84
7 Jan ČíhalJan Číhal 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 6:37.61
Total 7 racers

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (Thu, 13.6.2019 - 18:10) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 5:34.74
2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:57.81
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 6:03.24
4 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 6:35.63
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 6:35.98
Total 5 racers

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 15:50) official Wind: -2.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.95
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.03
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.15
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.20
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 10.86
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.93
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.04
8 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.19
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 15:50) official Wind: -3.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.01
2 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.34
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.54
4 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 11.59
5 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
6 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 11.95
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.97
8 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.60
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 15:50) official Wind: -1.9 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.34
2 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.79
3 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 13.08
4 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 13.09
5 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.21
6 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.61
7 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.65
8 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.84
Total 8 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.95
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.03
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.15
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 10.20
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 10.86
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.93
7 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.01
8 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.04
9 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.19
10 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.34
11 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.54
12 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 11.59
13 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.91
14 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 11.95
15 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.97
16 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.34
17 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.60
18 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.79
19 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 13.08
20 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 13.09
21 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.21
22 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.61
23 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.65
24 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.84

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -2.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.17
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.45
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.47
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.72
6 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.26
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.45
8 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.16
Total 8 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -1.2 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.72
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.34
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.60
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.65
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.88
7 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.04
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13.15
Total 8 racers
Běh 03 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -3.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.17
2 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 11.25
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.97
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.53
5 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 12.55
6 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.58
7 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.63
8 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.57
Total 8 racers
Běh 04 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -2.0 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37
2 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.55
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.56
4 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.69
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.90
6 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.90
7 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.13
8 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35
Total 8 racers
Běh 05 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -1.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 12.77
2 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.02
3 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.52
4 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 13.84
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.94
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.08
7 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.26
8 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.62
Total 8 racers
Běh 06 (Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Wind: -1.4 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.44
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.85
3 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.09
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 15.30
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.17
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.19
3 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.45
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.47
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 10.72
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.72
7 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 11.00
8 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.17
9 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 11.25
10 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 11.26
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.34
12 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.44
13 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.45
14 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.60
15 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.65
16 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 11.88
17 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.97
18 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 12.04
19 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.37
20 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.53
21 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 12.55
21 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 12.55
23 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.56
24 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.58
25 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.63
26 Adéla JanoškováAdéla Janošková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.69
27 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 12.77
28 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.85
29 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.90
29 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.90
31 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.02
32 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.13
33 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 13.15
34 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 13.16
35 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35
36 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.52
37 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 13.84
38 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.94
39 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.08
40 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 14.26
41 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 14.62
42 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 15.09
43 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 15.30
44 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.57

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 13.6.2019 - 19:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Cagala, Vogl, Malohlava, Šeděnka Cagala, Vogl, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 35.30
2 Mordáč, Roik, Lípa, Kaczmarczyk Mordáč, Roik, Lípa, Kaczmarczyk TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.95
3 Kněžík, Musálek, Uher, Volný Kněžík, Musálek, Uher, Volný Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 36.46
4 Bulka, Kiša, Kocián, Dostál Bulka, Kiša, Kocián, Dostál Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 37.03
5 Žurovec, Hošák, Schrom, Beneš Žurovec, Hošák, Schrom, Beneš Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 37.24
Total 5 racers

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (Thu, 13.6.2019 - 19:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 33.49
2 Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.60
3 Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 34.53
4 Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 35.54
5 Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 36.05
6 Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.83
7 Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.41
Total 7 racers
Běh 02 (Thu, 13.6.2019 - 19:20) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 34.28
2 Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 34.49
3 Janků, Janků, Přibylová, Tutrová Janků, Janků, Přibylová, Tutrová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.46
4 Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.56
5 Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.74
6 Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 36.99
7 Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 37.13
Total 7 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 33.49
2 Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.60
3 Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 34.28
4 Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 34.49
5 Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 34.53
6 Janků, Janků, Přibylová, Tutrová Janků, Janků, Přibylová, Tutrová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.46
7 Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 35.54
8 Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.56
9 Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 36.05
10 Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.74
11 Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.83
12 Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 36.99
13 Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 37.13
14 Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.41

Skok vysoký - Ml. žáci

(Thu, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.651.671.70
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 1.61 ----ooooooooooxxx
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 1.58 -----oooooxooxxoxx
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 25 1.46 ---ooxoxoxoxoxxx
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.43 ooooooooxxx
5 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 1.43 oooooxoxoxoxxx
6 Matěj BorunskýMatěj Borunský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 23 1.43 oooooxoxxoxoxxx
7 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 1.40 oooooooxxx
8 Tobias PeterTobias Peter
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 5 1.40 oooooxxooxxx
9 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 1.35 -oooooxxx
10 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 17 1.35 oooxoooxxx
11 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 1.35 oooxoxoxoxxx
12= Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 1.30 oooooxxx
12= Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 1.30 oooooxxx
14 Adam ZycháčekAdam Zycháček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 16 1.30 oooxoxoxx
15 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 15 1.25 -oooxxx
16 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 1.25 ooxoxoxxx
17= Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 1.20 oooxxx
17= Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 1.20 oooxxx
19 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 1.20 ooxxoxxx
20 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 1.20 xoxoxxoxxx
21 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 1.15 oo-xxx
22 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 13 1.15 oxoxxx
23= Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.10 oxxx
23= Tomáš VolnýTomáš Volný
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 1.10 oxxx
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 19 DNS
Samuel AndělSamuel Anděl
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 DNS
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 DNS
Total 27 racers

Skok vysoký - Ml. žákyně

(Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1.051.101.151.201.251.301.351.401.431.461.481.521.551.581.611.641.67
1 Adéla JanoškováAdéla Janošková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 1.46 -oooooxooxoxoxxx
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 20 1.43 --ooooxoooxxx
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 17 1.40 ooooooxxoxxoxxx
4 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 1.35 -----ooxxx
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 13 1.35 ooxoooxoxoxxx
6= Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 12 1.30 ooooooxxx
6= Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 1.30 --ooooxxx
8 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 19 1.30 --oooxoxxx
9 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 1.30 ooooxoxoxxx
10= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 1.30 --oooxxoxxx
10= Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 15 1.30 --oooxxoxxx
12= Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 6 1.25 oooooxx
12= Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1.25 -ooooxxx
14 Ivana SalichováIvana Salichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 1.25 oooxooxxx
15 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 14 1.25 ooooxoxxx
16 Jana MichalusováJana Michalusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 5 1.20 ooxxooxx
17 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 9 1.20 oooxoxxx
18 Natálie KupkováNatálie Kupková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 1.15 oooxxx
19 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 1.10 ooxxx
20 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 1.10 xooxxx
21 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 1.10 oxoxxx
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 10 NM
Total 22 racers

Skok daleký - Ml. žáci

(Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 18 5.40 +1.0 m/s 5.12  +1.3x5.30  +0.65.30x5.15  +0.55.40  +1.0
2 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 13 4.83 +1.6 m/s 4.48  +0.74.83  +1.64.55  +2.34.834.61  +2.34.65  +1.94.64  -0.1
3 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 4.68 +2.2 m/s 4.47 +1.4 m/s 4.68  +2.24.44  +1.74.37  +2.04.684.40  +1.74.42  +2.44.47  +1.4
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 4.64 +0.1 m/s 4.61  +1.2x4.14  +2.04.61x4.64  +0.14.61  +0.9
5 David ŘímanDavid Říman
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 5 4.55 +0.9 m/s 4.55  +0.94.42  +1.44.46  +3.24.554.43  +1.8xx
6 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 4.53 +0.7 m/s 4.53  +0.7x4.38  +1.44.534.48  +1.84.11  +0.34.27  +0.0
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 9 4.50 +2.2 m/s 4.36 +0.6 m/s 4.42  +2.4x4.50  +2.24.504.25  +1.54.36  +0.64.00  +0.8
8 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 4.31 +3.2 m/s 4.21 -0.6 m/s 4.21  -0.64.31  +3.24.14  +1.64.314.08  +1.74.16  +1.14.14  +1.9
9 Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3 4.18 +1.6 m/s 3.93  +1.24.06  +0.34.18  +1.64.180.00.00.0
10 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 4.13 +2.2 m/s 3.78 +1.5 m/s 3.78  +1.54.10  +3.04.13  +2.24.130.00.00.0
11 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 12 4.10 +2.3 m/s 3.94 +1.7 m/s 3.78  +0.94.10  +2.33.94  +1.74.100.00.00.0
12 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 11 4.06 +1.0 m/s 4.06  +1.0x3.97  +0.74.060.00.00.0
13 Daniel UrbánekDaniel Urbánek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 4 4.05 +0.7 m/s 4.00  +1.44.05  +0.74.05  +2.54.050.00.00.0
14 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 10 3.99 +2.6 m/s 3.62 +1.0 m/s 3.48  +0.33.99  +2.63.62  +1.03.990.00.00.0
15 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 3.95 +2.7 m/s 3.95  +2.7x3.58  +3.63.950.00.00.0
16 Mathias HlaváčMathias Hlaváč
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 3.90 +1.3 m/s 3.90  +1.3xx3.900.00.00.0
17 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 3.89 +1.9 m/s x3.56  +1.53.89  +1.93.890.00.00.0
18 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 3.87 +0.1 m/s x3.73  +0.63.87  +0.13.870.00.00.0
19 Kryštof KáňaKryštof Káňa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 3.84 +2.1 m/s 3.69 +1.2 m/s 3.69  +1.23.66  +2.33.84  +2.13.840.00.00.0
20 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 3.82 +1.3 m/s 3.82  +1.3xx3.820.00.00.0
21 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 3.76 +3.2 m/s 3.69 +1.3 m/s 3.69  +1.3x3.76  +3.23.760.00.00.0
22 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 3.75 +1.0 m/s xx3.75  +1.03.750.00.00.0
23 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.70 +2.3 m/s 3.32 +1.1 m/s 3.70  +2.33.64  +2.23.32  +1.13.700.00.00.0
24 Michal KubošekMichal Kubošek
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.69 +2.7 m/s 3.67 +0.7 m/s 3.52  +1.73.67  +0.73.69  +2.73.690.00.00.0
25 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 3.68 +1.4 m/s 3.54  +2.73.68  +1.43.65  +2.03.680.00.00.0
26 Filip HlubekFilip Hlubek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.67 +2.3 m/s 3.55  +2.83.50  +2.43.67  +2.33.670.00.00.0
27 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 3.64 +2.2 m/s 3.31 +1.2 m/s 3.64  +2.23.31  +1.2x3.640.00.00.0
28 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.54 +2.1 m/s 3.32 +1.1 m/s 3.54  +2.13.32  +1.13.34  +3.03.540.00.00.0
29 Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 3.44 +2.5 m/s 3.12 +1.8 m/s x3.12  +1.83.44  +2.53.440.00.00.0
30 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 3.39 +2.1 m/s 3.39  +2.13.35  +2.4x3.390.00.00.0
31 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.30 +1.8 m/s 3.30  +1.83.25  +2.3x3.300.00.00.0
32 Jan KřenekJan Křenek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.30 +1.8 m/s xx3.30  +1.83.300.00.00.0
33 Jakub LukačíkJakub Lukačík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 3.28 +2.9 m/s 3.26 +1.1 m/s 3.26  +1.13.24  +3.03.28  +2.93.280.00.00.0
34 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 3.28 +2.0 m/s 3.02  +0.83.28  +2.03.10  +3.63.280.00.00.0
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17 DNS
Total 35 racers

Skok daleký - Ml. žákyně

(Thu, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result Reg. result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 4.81 +2.8 m/s 4.42 +1.7 m/s 4.18  +1.9x4.35  +2.94.354.42  +1.74.68  +3.04.81  +2.8
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 4.77 +0.8 m/s 4.20  +1.34.62  +0.54.36  +2.44.624.32  +1.74.77  +0.84.71  +1.2
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 4.54 +1.5 m/s x4.38  +4.04.32  +2.34.384.41  +1.34.50  +0.44.54  +1.5
4 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 23 4.51 +1.6 m/s 4.22  +1.24.43  +1.64.51  +1.64.514.44  +2.64.30  +2.34.39  +1.9
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 28 4.51 +0.8 m/s 4.21  +0.94.31  +1.74.36  +2.04.364.41  +1.24.51  +0.8x
6 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 24 4.47 +1.8 m/s 4.39  +1.44.18  +2.04.35  +0.84.394.20  +1.84.47  +1.84.24  +1.1
7 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 4.42 +0.6 m/s 4.00  +2.44.14  +2.24.28  +1.24.284.42  +0.6x4.42  +3.1
8 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 4.40 +1.4 m/s 4.12  +1.94.29  +1.84.22  +1.64.294.40  +1.44.18  +2.14.30  +2.9
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 27 4.25 +1.0 m/s 4.18  +1.91.41  +1.84.25  +1.04.250.00.00.0
10 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 4.09 +2.4 m/s 3.98 +1.4 m/s 3.98  +1.43.92  +3.24.09  +2.44.090.00.00.0
11 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 4.06 +2.6 m/s 3.90 +1.8 m/s 3.90  +1.84.06  +2.6x4.060.00.00.0
12 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 10 4.06 +2.5 m/s 3.75 +1.8 m/s 3.75  +1.83.47  +2.04.06  +2.54.060.00.00.0
13 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 4.05 +1.4 m/s x2.96  +2.04.05  +1.44.050.00.00.0
14 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 4.04 +1.2 m/s 3.99  +1.64.04  +1.23.76  +1.74.040.00.00.0
15 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.02 +1.8 m/s 3.87  +1.54.02  +1.83.99  +1.04.020.00.00.0
16 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 21 4.01 +2.4 m/s 3.93  +2.43.78  +4.04.01  +2.44.010.00.00.0
17 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 4.00 +2.4 m/s 3.99 +1.3 m/s 3.99  +1.33.76  +1.64.00  +2.44.000.00.00.0
18 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 3.98 +1.0 m/s 3.88  +1.73.98  +1.03.96  +2.03.980.00.00.0
19 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 3.96 +1.9 m/s 3.96  +1.93.84  +2.43.93  +1.43.960.00.00.0
20 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 11 3.96 +1.7 m/s 3.84  +1.83.89  +2.03.96  +1.73.960.00.00.0
21 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 25 3.96 +1.9 m/s 3.96  +1.9x3.70  +1.43.960.00.00.0
22 Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 13 3.95 +1.3 m/s 3.95  +1.33.94  +2.23.78  +1.73.950.00.00.0
23 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 3.93 +1.8 m/s 3.80  +0.13.93  +1.83.71  +2.93.930.00.00.0
24 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 3.90 +1.1 m/s 3.90  +1.13.78  +1.03.82  +3.03.900.00.00.0
25 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 10 3.86 +1.7 m/s 3.86  +1.73.60  +1.6x3.860.00.00.0
26 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 3.83 +2.5 m/s 3.63 +1.0 m/s 3.63  +1.0x3.83  +2.53.830.00.00.0
27 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 21 3.81 +2.1 m/s 3.73 +1.1 m/s x3.81  +2.13.73  +1.13.810.00.00.0
28 Jana MichalusováJana Michalusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 3.80 +1.1 m/s 3.54  +1.83.76  +2.03.80  +1.13.800.00.00.0
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 3.79 +2.5 m/s 3.41 +1.3 m/s 3.41  +1.33.30  +1.93.79  +2.53.790.00.00.0
30 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 14 3.76 +2.0 m/s 3.70  +0.53.76  +2.03.72  +2.53.760.00.00.0
31 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 30 3.74 +1.3 m/s 3.74  +1.33.70  +1.8x3.740.00.00.0
MS Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 27 3.73 +2.0 m/s 3.67  +1.63.46  +0.53.73  +2.03.730.00.00.0
33 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.72 +1.9 m/s 3.72  +1.93.62  +1.33.57  +2.83.720.00.00.0
34 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 8 3.71 +2.4 m/s 3.65 +1.8 m/s 3.65  +1.83.71  +2.43.61  +1.93.710.00.00.0
35 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 3.71 +2.5 m/s 3.65  +2.4x3.71  +2.53.710.00.00.0
36 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 3.67 +2.6 m/s 3.66 +1.8 m/s 3.66  +1.83.67  +2.63.31  +1.13.670.00.00.0
37 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3 3.67 +1.3 m/s x3.33  +2.03.67  +1.33.670.00.00.0
38 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.66 +1.2 m/s 3.66  +1.23.31  +1.23.46  +1.63.660.00.00.0
39 Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.65 +3.0 m/s 3.62 +1.0 m/s x3.62  +1.03.65  +3.03.650.00.00.0
40 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 26 3.63 +1.6 m/s 3.17  +1.63.33  +1.73.63  +1.63.630.00.00.0
41 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 4 3.61 +0.5 m/s 3.61  +0.53.57  +1.93.44  +2.53.610.00.00.0
42 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 3.61 +1.7 m/s x3.61  +1.73.45  +2.93.610.00.00.0
43 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 3.58 +1.2 m/s 3.58  +1.23.49  +1.43.56  +1.63.580.00.00.0
44 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 23 3.58 +1.8 m/s 3.36  +0.83.58  +1.83.48  +2.53.580.00.00.0
45 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.57 +1.2 m/s 3.31  +1.83.57  +1.23.52  +2.93.570.00.00.0
46 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 3.55 +0.5 m/s 3.55  +0.5xx3.550.00.00.0
47 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 28 3.53 +1.8 m/s 3.53  +1.8x3.27  +0.83.530.00.00.0
48 Anna WojnarováAnna Wojnarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 24 3.52 +1.0 m/s 3.40  +1.43.52  +1.03.45  +1.13.520.00.00.0
49 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 3.52 +1.6 m/s 3.52  +1.63.22  +3.23.29  +1.23.520.00.00.0
50 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 12 3.52 +1.9 m/s 3.52  +1.9x2.95  +1.93.520.00.00.0
51 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 3.48 +1.4 m/s 3.48  +1.4x3.34  +1.43.480.00.00.0
52 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 3.45 +3.4 m/s 3.28 +1.8 m/s 3.45  +3.43.28  +1.83.41  +2.73.450.00.00.0
53 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 3.44 +1.7 m/s 3.44  +1.73.44  +2.03.42  +2.83.440.00.00.0
54 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 3.44 +1.6 m/s 3.17  +1.63.44  +1.63.35  +1.43.440.00.00.0
55 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 3.36 +2.2 m/s 3.10 +0.7 m/s x3.10  +0.73.36  +2.23.360.00.00.0
56 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3.30 +1.2 m/s 3.30  +1.23.23  +1.32.82  +2.93.300.00.00.0
57 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 3.00 +1.3 m/s 2.99  +1.9x3.00  +1.33.000.00.00.0
Pavla PohánkováPavla Pohánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 DNS
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 DNS
Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 NM
Total 60 racers

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(Thu, 13.6.2019 - 16:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 2 10.35 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 14 09.50 0.0
3 Hana PavelkováHana Pavelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 12 08.40 0.0
4 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 13 08.35 0.0
5 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 08.17 0.0
6 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 11 08.03 0.0
7 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 07.88 0.0
8 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 07.75 0.0
9 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 10 07.27 0.0
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 07.23 0.0
11 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 06.81 0.0
12 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 5 06.78 0.0
13 Dora DaňkováDora Daňková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 9 06.59 0.0
14 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 6 06.54 0.0
Total 14 racers

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 24 12.18 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 10.96 0.0
3 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 09.59 0.0
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 22 09.22 0.0
5 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 08.95 0.0
6 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 08.87 0.0
7 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 19 08.83 0.0
8 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 08.53 0.0
9 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 17 08.06 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 21 08.00 0.0
11 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 07.47 0.0
12 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 07.45 0.0
13 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 07.36 0.0
14 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 1 07.32 0.0
15 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 7 07.21 0.0
16 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 06.97 0.0
17 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 06.96 0.0
18 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 06.88 0.0
19 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 06.82 0.0
20 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 06.78 0.0
21 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 06.68 0.0
22 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 12 06.47 0.0
23 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 05.99 0.0
24 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 2 05.48 0.0
Total 24 racers

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(Thu, 13.6.2019 - 17:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 36.30 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 17 32.02 0.0
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 28.07 0.0
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 26.70 0.0
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 25.38 0.0
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 14 24.90 0.0
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 24.76 0.0
8 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 24.48 0.0
9 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 15 22.15 0.0
10 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 3 22.10 0.0
11 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 20.91 0.0
12 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 20.11 0.0
13 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 19.28 0.0
14 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 8 19.21 0.0
15 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 4 18.72 0.0
16 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 17.84 0.0
17 Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 16.80 0.0
18 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 6 13.33 0.0
19 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 5 11.88 0.0
Total 19 racers

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (Thu, 13.6.2019 - 18:10) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JasinskiDaniel Jasinski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 35.90 0.0
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 20 33.40 0.0
3 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 30.61 0.0
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 30.44 0.0
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17 30.43 0.0
6 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 30.27 0.0
7 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 19 30.19 0.0
8 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 24.31 0.0
9 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 13 23.12 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 8 21.73 0.0
11 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 12 21.50 0.0
12 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 11 20.49 0.0
13 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 20.12 0.0
14 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 1 19.92 0.0
15 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 7 19.67 0.0
16 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 16.35 0.0
17 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 14.55 0.0
18 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 13.09 0.0
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 DNS
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 DNS
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 5 NM
Total 21 racers

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(Thu, 13.6.2019 - 16:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 22 61.96 0.0
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 18 55.60 0.0
3 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 55.19 0.0
4 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 54.95 0.0
5 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 20 53.47 0.0
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 53.35 0.0
7 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 52.20 0.0
8 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 50.06 0.0
9 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 4 48.98 0.0
10 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 47.62 0.0
11 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 17 46.29 0.0
12 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 13 46.14 0.0
13 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atl