Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(Thu, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Ord. Result 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 24 12.18 0.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 23 10.96 0.0
3 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 11 09.59 0.0
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 22 09.22 0.0
5 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 08.95 0.0
6 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 18 08.87 0.0
7 Sebastian HošákSebastian Hošák
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 19 08.83 0.0
8 Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 20 08.53 0.0
9 Jakub StarýJakub Starý
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 17 08.06 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 21 08.00 0.0
11 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 07.47 0.0
12 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 14 07.45 0.0
13 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 07.36 0.0
14 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 1 07.32 0.0
15 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 7 07.21 0.0
16 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 10 06.97 0.0
17 Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 6 06.96 0.0
18 René SchromRené Schrom
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 3 06.88 0.0
19 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 06.82 0.0
20 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 06.78 0.0
21 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 06.68 0.0
22 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 12 06.47 0.0
23 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 05.99 0.0
24 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 2 05.48 0.0
Total 24 racers