Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 13.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 18 5.40 +1.0 m/s 5.12  +1.3x5.30  +0.65.30x5.15  +0.55.40  +1.0
2 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 13 4.83 +1.6 m/s 4.48  +0.74.83  +1.64.55  +2.34.834.61  +2.34.65  +1.94.64  -0.1
3 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 4.68 +2.2 m/s 4.47 +1.4 m/s 4.68  +2.24.44  +1.74.37  +2.04.684.40  +1.74.42  +2.44.47  +1.4
4 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 4.64 +0.1 m/s 4.61  +1.2x4.14  +2.04.61x4.64  +0.14.61  +0.9
5 David ŘímanDavid Říman
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 5 4.55 +0.9 m/s 4.55  +0.94.42  +1.44.46  +3.24.554.43  +1.8xx
6 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 4.53 +0.7 m/s 4.53  +0.7x4.38  +1.44.534.48  +1.84.11  +0.34.27  +0.0
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 9 4.50 +2.2 m/s 4.36 +0.6 m/s 4.42  +2.4x4.50  +2.24.504.25  +1.54.36  +0.64.00  +0.8
8 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 4 4.31 +3.2 m/s 4.21 -0.6 m/s 4.21  -0.64.31  +3.24.14  +1.64.314.08  +1.74.16  +1.14.14  +1.9
9 Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 3 4.18 +1.6 m/s 3.93  +1.24.06  +0.34.18  +1.64.180.00.00.0
10 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 8 4.13 +2.2 m/s 3.78 +1.5 m/s 3.78  +1.54.10  +3.04.13  +2.24.130.00.00.0
11 Jakub ČížJakub Číž
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 12 4.10 +2.3 m/s 3.94 +1.7 m/s 3.78  +0.94.10  +2.33.94  +1.74.100.00.00.0
12 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 11 4.06 +1.0 m/s 4.06  +1.0x3.97  +0.74.060.00.00.0
13 Daniel UrbánekDaniel Urbánek
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 4 4.05 +0.7 m/s 4.00  +1.44.05  +0.74.05  +2.54.050.00.00.0
14 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 10 3.99 +2.6 m/s 3.62 +1.0 m/s 3.48  +0.33.99  +2.63.62  +1.03.990.00.00.0
15 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 3.95 +2.7 m/s 3.95  +2.7x3.58  +3.63.950.00.00.0
16 Mathias HlaváčMathias Hlaváč
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 3.90 +1.3 m/s 3.90  +1.3xx3.900.00.00.0
17 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 3.89 +1.9 m/s x3.56  +1.53.89  +1.93.890.00.00.0
18 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 3.87 +0.1 m/s x3.73  +0.63.87  +0.13.870.00.00.0
19 Kryštof KáňaKryštof Káňa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 5 3.84 +2.1 m/s 3.69 +1.2 m/s 3.69  +1.23.66  +2.33.84  +2.13.840.00.00.0
20 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 17 3.82 +1.3 m/s 3.82  +1.3xx3.820.00.00.0
21 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 3.76 +3.2 m/s 3.69 +1.3 m/s 3.69  +1.3x3.76  +3.23.760.00.00.0
22 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 3.75 +1.0 m/s xx3.75  +1.03.750.00.00.0
23 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.70 +2.3 m/s 3.32 +1.1 m/s 3.70  +2.33.64  +2.23.32  +1.13.700.00.00.0
24 Michal KubošekMichal Kubošek
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.69 +2.7 m/s 3.67 +0.7 m/s 3.52  +1.73.67  +0.73.69  +2.73.690.00.00.0
25 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 3.68 +1.4 m/s 3.54  +2.73.68  +1.43.65  +2.03.680.00.00.0
26 Filip HlubekFilip Hlubek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.67 +2.3 m/s 3.55  +2.83.50  +2.43.67  +2.33.670.00.00.0
27 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 3.64 +2.2 m/s 3.31 +1.2 m/s 3.64  +2.23.31  +1.2x3.640.00.00.0
28 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.54 +2.1 m/s 3.32 +1.1 m/s 3.54  +2.13.32  +1.13.34  +3.03.540.00.00.0
29 Matouš KněžíkMatouš Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 10 3.44 +2.5 m/s 3.12 +1.8 m/s x3.12  +1.83.44  +2.53.440.00.00.0
30 Tomáš WalachTomáš Walach
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 3.39 +2.1 m/s 3.39  +2.13.35  +2.4x3.390.00.00.0
31 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.30 +1.8 m/s 3.30  +1.83.25  +2.3x3.300.00.00.0
32 Jan KřenekJan Křenek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.30 +1.8 m/s xx3.30  +1.83.300.00.00.0
33 Jakub LukačíkJakub Lukačík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 3 3.28 +2.9 m/s 3.26 +1.1 m/s 3.26  +1.13.24  +3.03.28  +2.93.280.00.00.0
34 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 3.28 +2.0 m/s 3.02  +0.83.28  +2.03.10  +3.63.280.00.00.0
Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 17 DNS
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 13.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 4.81 +2.8 m/s 4.42 +1.7 m/s 4.18  +1.9x4.35  +2.94.354.42  +1.74.68  +3.04.81  +2.8
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 4.77 +0.8 m/s 4.20  +1.34.62  +0.54.36  +2.44.624.32  +1.74.77  +0.84.71  +1.2
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 26 4.54 +1.5 m/s x4.38  +4.04.32  +2.34.384.41  +1.34.50  +0.44.54  +1.5
4 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 23 4.51 +1.6 m/s 4.22  +1.24.43  +1.64.51  +1.64.514.44  +2.64.30  +2.34.39  +1.9
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 28 4.51 +0.8 m/s 4.21  +0.94.31  +1.74.36  +2.04.364.41  +1.24.51  +0.8x
6 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 24 4.47 +1.8 m/s 4.39  +1.44.18  +2.04.35  +0.84.394.20  +1.84.47  +1.84.24  +1.1
7 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 15 4.42 +0.6 m/s 4.00  +2.44.14  +2.24.28  +1.24.284.42  +0.6x4.42  +3.1
8 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 4.40 +1.4 m/s 4.12  +1.94.29  +1.84.22  +1.64.294.40  +1.44.18  +2.14.30  +2.9
9 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 27 4.25 +1.0 m/s 4.18  +1.91.41  +1.84.25  +1.04.250.00.00.0
10 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 18 4.09 +2.4 m/s 3.98 +1.4 m/s 3.98  +1.43.92  +3.24.09  +2.44.090.00.00.0
11 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 4.06 +2.6 m/s 3.90 +1.8 m/s 3.90  +1.84.06  +2.6x4.060.00.00.0
12 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 10 4.06 +2.5 m/s 3.75 +1.8 m/s 3.75  +1.83.47  +2.04.06  +2.54.060.00.00.0
13 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 4.05 +1.4 m/s x2.96  +2.04.05  +1.44.050.00.00.0
14 Melanie PřibylováMelanie Přibylová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 16 4.04 +1.2 m/s 3.99  +1.64.04  +1.23.76  +1.74.040.00.00.0
15 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.02 +1.8 m/s 3.87  +1.54.02  +1.83.99  +1.04.020.00.00.0
16 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 21 4.01 +2.4 m/s 3.93  +2.43.78  +4.04.01  +2.44.010.00.00.0
17 Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 4.00 +2.4 m/s 3.99 +1.3 m/s 3.99  +1.33.76  +1.64.00  +2.44.000.00.00.0
18 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 5 3.98 +1.0 m/s 3.88  +1.73.98  +1.03.96  +2.03.980.00.00.0
19 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 3.96 +1.9 m/s 3.96  +1.93.84  +2.43.93  +1.43.960.00.00.0
20 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 11 3.96 +1.7 m/s 3.84  +1.83.89  +2.03.96  +1.73.960.00.00.0
21 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 25 3.96 +1.9 m/s 3.96  +1.9x3.70  +1.43.960.00.00.0
22 Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
06 13 3.95 +1.3 m/s 3.95  +1.33.94  +2.23.78  +1.73.950.00.00.0
23 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 3.93 +1.8 m/s 3.80  +0.13.93  +1.83.71  +2.93.930.00.00.0
24 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 3.90 +1.1 m/s 3.90  +1.13.78  +1.03.82  +3.03.900.00.00.0
25 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 10 3.86 +1.7 m/s 3.86  +1.73.60  +1.6x3.860.00.00.0
26 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 7 3.83 +2.5 m/s 3.63 +1.0 m/s 3.63  +1.0x3.83  +2.53.830.00.00.0
27 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 21 3.81 +2.1 m/s 3.73 +1.1 m/s x3.81  +2.13.73  +1.13.810.00.00.0
28 Jana MichalusováJana Michalusová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 18 3.80 +1.1 m/s 3.54  +1.83.76  +2.03.80  +1.13.800.00.00.0
MS Tereza KucharskáTereza Kucharská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 1 3.79 +2.5 m/s 3.41 +1.3 m/s 3.41  +1.33.30  +1.93.79  +2.53.790.00.00.0
30 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 14 3.76 +2.0 m/s 3.70  +0.53.76  +2.03.72  +2.53.760.00.00.0
31 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 30 3.74 +1.3 m/s 3.74  +1.33.70  +1.8x3.740.00.00.0
MS Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 27 3.73 +2.0 m/s 3.67  +1.63.46  +0.53.73  +2.03.730.00.00.0
33 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.72 +1.9 m/s 3.72  +1.93.62  +1.33.57  +2.83.720.00.00.0
34 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 8 3.71 +2.4 m/s 3.65 +1.8 m/s 3.65  +1.83.71  +2.43.61  +1.93.710.00.00.0
35 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 3.71 +2.5 m/s 3.65  +2.4x3.71  +2.53.710.00.00.0
36 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 19 3.67 +2.6 m/s 3.66 +1.8 m/s 3.66  +1.83.67  +2.63.31  +1.13.670.00.00.0
37 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 3 3.67 +1.3 m/s x3.33  +2.03.67  +1.33.670.00.00.0
38 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 3.66 +1.2 m/s 3.66  +1.23.31  +1.23.46  +1.63.660.00.00.0
39 Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.65 +3.0 m/s 3.62 +1.0 m/s x3.62  +1.03.65  +3.03.650.00.00.0
40 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 26 3.63 +1.6 m/s 3.17  +1.63.33  +1.73.63  +1.63.630.00.00.0
41 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 4 3.61 +0.5 m/s 3.61  +0.53.57  +1.93.44  +2.53.610.00.00.0
42 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 4 3.61 +1.7 m/s x3.61  +1.73.45  +2.93.610.00.00.0
43 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 3.58 +1.2 m/s 3.58  +1.23.49  +1.43.56  +1.63.580.00.00.0
44 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 23 3.58 +1.8 m/s 3.36  +0.83.58  +1.83.48  +2.53.580.00.00.0
45 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.57 +1.2 m/s 3.31  +1.83.57  +1.23.52  +2.93.570.00.00.0
46 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 15 3.55 +0.5 m/s 3.55  +0.5xx3.550.00.00.0
47 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 28 3.53 +1.8 m/s 3.53  +1.8x3.27  +0.83.530.00.00.0
48 Anna WojnarováAnna Wojnarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 24 3.52 +1.0 m/s 3.40  +1.43.52  +1.03.45  +1.13.520.00.00.0
49 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 17 3.52 +1.6 m/s 3.52  +1.63.22  +3.23.29  +1.23.520.00.00.0
50 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 12 3.52 +1.9 m/s 3.52  +1.9x2.95  +1.93.520.00.00.0
51 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 3.48 +1.4 m/s 3.48  +1.4x3.34  +1.43.480.00.00.0
52 Alžběta WestováAlžběta Westová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 9 3.45 +3.4 m/s 3.28 +1.8 m/s 3.45  +3.43.28  +1.83.41  +2.73.450.00.00.0
53 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 3.44 +1.7 m/s 3.44  +1.73.44  +2.03.42  +2.83.440.00.00.0
54 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 3.44 +1.6 m/s 3.17  +1.63.44  +1.63.35  +1.43.440.00.00.0
55 Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 3.36 +2.2 m/s 3.10 +0.7 m/s x3.10  +0.73.36  +2.23.360.00.00.0
56 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 3.30 +1.2 m/s 3.30  +1.23.23  +1.32.82  +2.93.300.00.00.0
57 Klára KobieluszováKlára Kobieluszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 3.00 +1.3 m/s 2.99  +1.9x3.00  +1.33.000.00.00.0
Pavla PohánkováPavla Pohánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 DNS
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 DNS
Alice GermekováAlice Germeková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 2 NM
Celkem 60 závodníků