Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cagala, Vogl, Malohlava, Šeděnka Cagala, Vogl, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 35.30
2 Mordáč, Roik, Lípa, Kaczmarczyk Mordáč, Roik, Lípa, Kaczmarczyk TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 35.95
3 Kněžík, Musálek, Uher, Volný Kněžík, Musálek, Uher, Volný Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 36.46
4 Bulka, Kiša, Kocián, Dostál Bulka, Kiša, Kocián, Dostál Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 37.03
5 Žurovec, Hošák, Schrom, Beneš Žurovec, Hošák, Schrom, Beneš Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 37.24
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 33.49
2 Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.60
3 Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 34.53
4 Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 35.54
5 Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 36.05
6 Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.83
7 Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.41
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 34.28
2 Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 34.49
3 Janků, Janků, Přibylová, Tutrová Janků, Janků, Přibylová, Tutrová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.46
4 Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.56
5 Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.74
6 Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 36.99
7 Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 37.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Bartoňová, Juráková, Káňová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 33.49
2 Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Krchová, Krchňáková, Hlaváčová, Vavrečková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 33.60
3 Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Kubečková, Králová, Ruferová, Šímová Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 34.28
4 Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová Kovalská, Procházková, Hrabcová, Adamcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 34.49
5 Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová Esslerová, Svobodová, Vontrobová, Kotzianová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 34.53
6 Janků, Janků, Přibylová, Tutrová Janků, Janků, Přibylová, Tutrová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 35.46
7 Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová Mertová, Večeřová, Rohlová, Vavrušová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 35.54
8 Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová Fojtíková, Teslová, Koniarová, Kopcová SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 35.56
9 Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská Pošvancová, Krestová, Malinková, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 36.05
10 Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová Pavelková, Řemelková, Warischová, Kavanová TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 36.74
11 Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková Legierská, Ligocká, Glosová, Krčková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 36.83
12 Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Lipinová, Pekárková, Kulová, Svobodová Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 36.99
13 Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Hruziková, Keberlová, Skřečková, Holoubková Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 37.13
14 Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Hrbáčová, Kaczmarzová, Přečková, Šinková Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 37.41