Back

 / KPD mladšího žactva - 3. kolo

Třinec (13. 6. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.73
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 45.22
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.53
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.15
5 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.77
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.65
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 51.18
8 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.52
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.08
2 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 52.22
3 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 53.29
4 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 53.72
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 45.50
2 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.11
3 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 50.12
4 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 54.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 41.73
2 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 45.22
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 45.50
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 45.53
5 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 46.08
6 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 47.15
7 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 47.77
8 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.11
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.65
10 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 50.12
11 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 51.18
12 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.52
13 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 52.22
14 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 53.29
15 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 53.72
16 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 54.94
Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 47.44
2 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 47.77
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.13
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.46
5 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.73
6 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.75
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.93
8 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 51.06
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.76
2 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 49.99
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.81
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 51.73
5 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.57
6 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 53.15
7 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 58.28
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 46.16
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.79
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.99
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.56
5 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.23
6 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 13.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 45.11
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.40
3 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 49.36
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.27
5 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 45.11
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 45.76
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 46.16
4 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 46.79
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.40
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 47.44
7 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 47.77
8 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 47.99
9 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.13
10 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 48.46
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 48.73
12 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 49.36
13 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 49.75
14 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 49.93
15 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 49.99
16 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 50.81
17 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 51.06
18 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 51.56
19 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 51.73
20 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 52.57
21 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 53.15
22 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.27
23 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 55.23
24 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 56.58
25 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.36
26 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 58.28