Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 4:24.96
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:25.34
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.39
2 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:24.89
3 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:27.58
4 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 4:31.35
5 Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:36.40
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 4:41.76
MS Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 SlovenskoSlovensko 4:05.57
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 6 4:03.16
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:13.72
3 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:24.06
4 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 4:35.45
5 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:43.11
Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:26.22
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:47.81
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:56.49
4 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 6:00.57
5 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 6:17.89
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:49.23
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:57.54
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:03.65
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:11.53
5 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 6:06.53
Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:31.31
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 2 závodníků