Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 1 14.04 -0.9 m/s 13.53  -0.4x13.95  -0.113.95x14.04  -0.9x
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 4 13.83 -0.1 m/s 13.81  -1.8x13.51  -0.713.8113.78  +0.212.41  -0.613.83  -0.1
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 13.56 +1.4 m/s x13.33  -1.613.54  +1.013.5413.56  +1.413.39  -0.2x
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5 12.88 -1.6 m/s 12.60  -0.812.88  -1.612.29  -1.312.8812.77  +0.7x12.87  -0.3
4 David JanákDavid Janák
JAC BrnoJAC Brno
01 3 12.30 +0.0 m/s xxx0.012.11  +0.012.30  +0.0x
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 12.23 -2.7 m/s 12.00  +0.112.01  -0.611.88  +0.112.0112.15  -0.211.97  -1.212.23  -2.7
6 Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1 12.06 -0.6 m/s 11.71  -0.611.13  +0.112.06  -0.612.06xx11.93  -1.4
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 6 13.22 +0.0 m/s 12.44  -1.812.73  -1.9x12.73x13.06  +0.413.22  +0.0
2 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 5 12.88 -0.2 m/s x11.35  -0.5x11.3512.58  -0.912.69  -0.612.88  -0.2
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 12.77 -0.7 m/s 12.25  -0.712.02  -0.112.07  -0.912.2512.36  +0.2x12.77  -0.7
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 11.96 -0.5 m/s x11.96  -0.5-11.96---
5 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 11.86 +0.2 m/s xx11.63  +0.311.6311.71  +0.111.86  +0.211.79  -0.9
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1 10.89 -1.2 m/s 10.46  -0.5x10.50  -0.910.5010.89  -1.210.30  -1.2-
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 10.82 -0.3 m/s 10.82  -0.310.48  -0.5x10.8209.87  -0.6-x
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 10.72 -0.4 m/s 10.38  -1.610.72  -0.410.09  -0.810.7210.48  -0.110.40  -0.9x
Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 3 DNS
MS Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 2 12.40 -1.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 11.96 -0.2 m/s 11.80  +0.011.96  -0.2x11.9611.64  -0.8x10.34  -1.4
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6 11.73 +0.0 m/s 11.70  -0.411.73  +0.011.63  -0.711.73-11.32  -1.0x
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 11.28 -0.7 m/s 11.00  -1.211.28  -0.710.91  -0.411.2810.95  -0.911.00  -0.111.22  -0.3
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 5 11.22 -0.9 m/s 10.80  -0.611.04  -0.111.22  -0.911.2210.98  +0.011.16  -0.210.72  -0.3
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 10.65 -0.5 m/s x10.45  -1.0x10.45x10.08  -0.410.65  -0.5
6 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 10.51 +0.2 m/s 10.19  -0.5x09.96  -0.410.1910.51  +0.2xx
7 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 2 10.43 -0.7 m/s x10.43  -0.7x10.43xxx
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 11.43 -0.2 m/s 11.43  -0.211.06  -0.511.18  -0.111.4311.20  -0.7xx
2 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 11.42 -0.4 m/s 11.11  +0.011.41  -0.4x11.4111.07  -0.711.42  -0.409.64  -0.6
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 11.15 +0.5 m/s 09.93  -1.010.93  -0.4x10.9310.89  -1.511.15  +0.510.99  -1.1
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 6 10.86 -1.0 m/s 10.86  -1.010.83  -1.4x10.86x09.89  -1.810.23  +0.0
5 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 10.65 +0.1 m/s 10.65  +0.110.18  -0.910.22  -0.310.6510.14  -0.409.79  -0.810.34  -0.5
6 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 09.98 +0.0 m/s xx09.98  +0.009.98x09.48  -0.109.75  -0.2
7 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 09.93 -0.8 m/s xxx0.0xx09.93  -0.8
8 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 09.88 -0.4 m/s 09.56  -0.7x09.73  +0.309.7309.88  -0.409.81  -0.9x
Celkem 8 závodníků