Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.002.022.102.152.20
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 5 2.00 --ooooxxoxoxxx
2 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 1.95 ---o-xoxxoxxx
3= Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 4 1.90 ---o-oxxx
3= Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 1.90 --ooooxxx
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 1.85 -ooooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.152.20
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 1.90 ---oxoxoxxx
2 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 4 1.80 oooxoxxx
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3 1.80 oxooxoxxx
4 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.75 oooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.03
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 1.80 -oooxxoxxx
2 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 7 1.80 ooxoxoxxoxxx
3 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 1.75 oxoxxooxxx
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 1.75 oooxxoxxx
5 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 1.70 oxoxoxxx
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2 1.65 oxoxxx
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 9 DNS
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 Kristína BoškováKristína Bošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 1.73 ---ooxoo-oxxx
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
98 1 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.831.851.871.89
1 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 1.69 -ooxooxxoxoxxx
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 3 1.66 -ooxoooxxx
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.66 --oooxoxxx
4 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 1.59 --ooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.661.691.721.751.771.801.811.831.851.871.89
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 9 1.80 ----oooo-xxoxxo-xxx
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.69 --ooxoooxxx
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.55 oxooxxx
4= Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3 1.55 ooxoxxx
4= Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 1.55 ooxoxxx
6 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 1.50 xxoxxoxxx
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 1.45 oxxx
Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 DNS
Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4 NM
Celkem 9 závodníků