Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09:12.32
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09:15.27
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09:22.99
4 Jakub ŠvejnohaJakub Švejnoha 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12:39.06
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana CoufalováJana Coufalová 97 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 8 10:57.46
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:05.29
3 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11:10.24
4 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11:15.95
5 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 11:26.41
6 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11:47.59
7 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11:47.68
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12:05.41
9 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12:06.03
Celkem 9 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12:02.64
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11:34.97
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 11:53.27
Celkem 2 závodníků