Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 15.57
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.46
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 17.09
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.27
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 17.64
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 10:10) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.43
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.87
3 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.73
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.38
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.74
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 15.69
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.84
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 16.92
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.36
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 16.05
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.57
3 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 17.61
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.61
5 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.73
Celkem 5 závodníků