Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Buráň, Majerčák, Zajíc, Běhávka Buráň, Majerčák, Zajíc, Běhávka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DQ
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík Kučera, Hanzlík, Kučera, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.85
Mautner, Belfín, Dutelly, Kňáva Mautner, Belfín, Dutelly, Kňáva Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák Dočkal, Sychra, Bujdák, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 44.31
2 Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Derka, Lenomar, Paralič, Stloukal Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 45.49
3 Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek Hartmann, Čermák, Konečný, Křivánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.93
Nevrla, Sládek, Šalman, Horák Nevrla, Sládek, Šalman, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Matulová, Navrátilová, Smejkalová, Hladíková Matulová, Navrátilová, Smejkalová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNF
Wagnerová, Sikorová, Glučová, Jarošková Wagnerová, Sikorová, Glučová, Jarošková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 NM
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Fornůsková, Sklenářová, Suchánková, Borová Fornůsková, Sklenářová, Suchánková, Borová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
Urbášková, Černocká, Červená, Hřebíčková Urbášková, Černocká, Červená, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 NM
Kubíčková, Mičunková, Eichlerová, Pallová Kubíčková, Mičunková, Eichlerová, Pallová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 3 závodníků