Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek

Vyškov (11. 5. 2019)

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 8 44.11 41.8340.0939.6541.8344.1142.2943.53
2 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 3 39.87 39.8735.5937.7539.87x39.0037.01
3 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 2 39.63 38.09x38.9838.9839.6338.5739.63
4 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 6 28.27 28.2725.9625.9628.2724.78xx
5 Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
90 5 26.66 x26.6625.5826.6625.26xx
6 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 4 25.17 25.1725.0724.3125.17x24.54x
7 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 1 25.08 xxx0.0xx25.08
Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 7 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 7 43.51 39.6843.5141.0243.5142.50x39.28
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 8 43.40 41.7242.8640.5842.8641.2740.8243.40
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 41.98 35.9241.48x41.4838.2441.4341.98
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 38.92 xx37.7537.7538.92xx
5 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 34.61 29.9933.9533.5133.9531.3034.4434.61
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 4 30.23 x25.3829.8529.8530.23xx
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 1 23.79 17.97x21.9421.9421.9923.7923.19
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 3 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 42.90 xx42.0342.0342.90x37.93
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 38.21 36.7934.9936.1936.7938.21xx
3 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 36.81 36.8132.5336.6236.81x30.36x
4 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 5 35.20 xxx0.0x35.2032.87
5 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 4 32.62 32.6231.7029.9132.62x31.0231.61
6 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 2 26.83 22.7526.8326.3426.8326.16xx
7 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 22.29 x22.2922.0922.29---
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 DNS
Celkem 8 závodníků