Back

 / Vložené závody při Trojce na dráze

Frýdek-Místek (10. 4. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.30
2 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.25
3 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.25
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
5 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
6= Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
6= Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.10
9 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.00
Matyáš BuštíkMatyáš Buštík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.30
2 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.30
3 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.30
4= Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.20
4= Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.20
6= Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.20
6= Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.20
8 Tereza MotalováTereza Motalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
9 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.15
10 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.10
11 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.05
12 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1.00
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Melánie HorkáMelánie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 NM
Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 NM
Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 NM
Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 NM
Celkem 20 závodníků