Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.91
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.17
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.21
4 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.25
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.27
MS Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.26
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.57
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.70
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.71
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.72
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.81
MS Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.79
2 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.89
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.96
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.97
5 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.07
6 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.16
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.51
2 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.93
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.11
4 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.41
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.57
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.03
7 Benjamín ErbanBenjamín Erban 89 SlovenskoSlovensko 2 14.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.69
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.91
3 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.17
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.21
5 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.25
6 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.26
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.27
8 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.51
9 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.53
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.57
11 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.70
12 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.71
13 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.72
14 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.79
15 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.81
16 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 11.89
17 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.93
18 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.96
19 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.97
20 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.07
21 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.11
22 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.16
23 Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.41
24 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.57
25 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.03
26 Benjamín ErbanBenjamín Erban 89 SlovenskoSlovensko 2 14.19

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.97
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.22
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.23
4 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.27
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.28
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33
7 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.33
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.44
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.56
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.59
6 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.65
7 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11.80
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.58
2 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.77
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.87
4 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.92
6 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.98
7 Thomas MacuraThomas Macura 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.08
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.41
2 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.98
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.37
4 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.41
5 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.50
6 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.01
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.97
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.22
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.23
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.26
5 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.27
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.28
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.33
9 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.36
10 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.41
11 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.44
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 11.56
13 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.58
14 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.59
15 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 7 11.65
16 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.77
17 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11.80
18 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.87
19 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.89
20 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.92
21 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.98
21 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 11.98
23 Thomas MacuraThomas Macura 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.08
24 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.37
25 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.41
26 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 12.50
27 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.01
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 12.39
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.40
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.43
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.56
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.95
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.03
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.20
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.96
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.97
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.20
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.23
6 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.51
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DQ
Poznámky:
8. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.45
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.55
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.64
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.67
5 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.87
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.38
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 14.06
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
MS Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 12.39
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.40
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.43
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.56
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.95
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.96
7 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.97
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.00
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.03
10 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.20
10 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.20
12 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.23
13 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.38
14 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.45
15 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.51
16 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.55
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.64
18 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 13.67
19 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.87
20 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 14.06
21 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 14.67
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 DQ
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.03
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.23
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.37
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.58
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.77
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.13
8 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.71
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.90
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.93
4 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.96
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.26
6 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.26
Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Poznámky:
8.dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.38
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.47
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.71
4 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.82
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 14.07
Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS
MS Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 13.50
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.11
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.18
3 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.20
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 14.68
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.37
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.64
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.19
2 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.97
3 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.06
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.03
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.23
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.37
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 12.58
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.59
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.71
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.77
8 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.90
9 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.93
10 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.96
11 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 13.13
12 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.26
12 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.26
14 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.38
15 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.47
16 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 13.50
17 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.71
18 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 13.82
19 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.89
20 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 14.07
21 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.11
22 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.18
23 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.19
24 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.20
25 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 14.68
26 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14.97
27 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 15.06
28 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 15.37
29 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.64
Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Petra JakešováPetra Jakešová 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.73
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.85
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.23
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 23.18
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.40
4 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.83
5 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.90
6 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.19
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.48
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.56
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.62
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.01
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.09
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.82
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.29
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.35
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.59
6 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.5.2019 - 16:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.77
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.87
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 25.15
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.26
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.73
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 22.85
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 23.18
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.23
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.40
7 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.48
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.56
9 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 23.62
10 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.77
11 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.82
12 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.83
13 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 23.87
14 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.90
15 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.01
16 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.09
17 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 24.19
18 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 24.29
19 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.30
20 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.35
21 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.59
22 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 25.00
23 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 25.15
24 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.26
25 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.69
26 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.18
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.37
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.72
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.13
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.30
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.34
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.62
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 2 23.92
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Poznámky:
1. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.55
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.77
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.86
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.88
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.12
6 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 3 24.33
7 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.50
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.82
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 5 24.90
3 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.91
4 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.93
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.45
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.65
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 15:55) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.71
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.62
3 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.85
4 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.09
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.37
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.72
3 Samuel BeladičSamuel Beladič 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.13
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.30
5 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.34
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.55
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 23.62
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.71
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.77
10 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 23.86
11 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.88
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 2 23.92
13 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.12
14 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 3 24.33
15 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 24.50
16 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.52
17 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 24.62
18 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.82
19 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 24.85
20 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 5 24.90
21 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.91
22 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 24.93
23 David PetrDavid Petr 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.09
24 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.45
25 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.65
Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.37
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.25
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.41
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.52
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.21
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.29
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.84
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 27.39
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.96
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.20
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 28.43
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.28
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.71
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.81
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.85
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 29.70
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.44
2 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.84
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 29.15
4 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.43
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.37
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 25.79
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.25
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 26.41
5 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.52
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.84
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 27.21
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 27.29
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 27.39
10 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 27.44
11 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 27.84
12 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.96
13 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.20
14 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.28
15 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 28.43
16 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.71
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.81
18 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 28.85
19 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 29.15
20 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 29.70
21 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 30.43
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 DNS
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.35
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 25.53
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.58
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.61
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.19
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.83
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.10
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.58
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.77
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.62
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.71
5 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.98
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.01
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 15:35) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.38
2 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.74
3 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.96
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.00
5 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 33.10
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.35
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 25.53
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.58
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.61
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.19
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.58
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 26.77
8 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.83
9 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.10
10 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.62
11 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.71
12 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.98
13 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 28.01
14 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 29.38
15 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.74
16 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 29.96
17 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.00
18 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 33.10
Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.89
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.76
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 50.05
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.11
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 50.17
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 50.71
7 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.90
8 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.19
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.83
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 52.37
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.66
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.78
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 52.89
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
MS Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.99
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.83
2 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 51.97
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.80
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.07
5 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.19
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.48
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.74
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.89
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.76
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 50.05
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.11
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 50.17
6 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 50.71
7 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.83
8 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 50.90
9 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.15
10 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.19
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.83
12 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 51.97
13 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 52.37
14 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.66
15 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.78
16 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 52.89
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 53.80
18 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.07
19 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.19
20 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.48
21 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 55.74
22 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.99
Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.28
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 50.98
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.80
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.31
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.34
6 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 54.88
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 54.58
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 55.25
3 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 55.45
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 55.60
5 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 6 56.70
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.40
7 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.28
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 50.98
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 51.80
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.31
5 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.34
6 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 54.58
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 54.88
8 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 55.25
9 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 55.45
10 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 55.60
11 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 6 56.70
12 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.40
13 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 63.34
Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.79
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.15
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 59.45
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 59.67
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.03
6 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 61.58
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 61.59
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.53
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.04
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 60.79
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.91
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.04
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.14
7 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.50
8 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 64.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 60.96
2 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 61.36
3 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.80
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 64.83
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 68.38
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.85
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 57.79
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 59.15
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 59.45
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 59.53
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 59.67
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 60.03
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.04
8 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 60.79
9 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 60.96
10 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 61.36
11 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 61.58
12 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 61.59
13 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.91
14 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.04
15 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 62.14
16 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 63.50
17 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 63.80
18 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 64.29
19 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 64.83
20 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 68.38
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 69.85
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 61.35
2 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.20
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.38
4 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.29
5 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.16
6 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 68.39
MS Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 65.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.39
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.38
3 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 65.24
4 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 68.34
5 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 68.67
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 59.39
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.38
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 61.35
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.20
5 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 62.38
6 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.29
7 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.16
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 65.24
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 65.99
10 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 68.34
11 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 68.39
12 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 68.67
13 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 71.19

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 1:55.21
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:55.81
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:56.22
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.22
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:59.61
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:59.98
7 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:00.29
8 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:02.66
MS Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 1:59.44
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.36
2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:04.74
3 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.83
4 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:07.49
5 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:18.01
6 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:18.19
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:19.12
MS Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:02.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 1:55.21
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 1:55.81
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 1:56.22
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.22
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 1:59.44
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:59.61
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:59.98
8 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:00.29
9 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:02.66
10 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:02.83
11 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.36
12 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:04.74
13 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:05.83
14 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:07.49
15 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:18.01
16 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:18.19
17 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:19.12

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.27
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:00.58
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:05.61
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.95
5 Petr VokounPetr Vokoun 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:08.36
6 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:09.12
7 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:10.17
8 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:11.69
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.90
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:19.57
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:20.07
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 2:20.49
5 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:21.04
6 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:24.73
7 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:26.33
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:31.42
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:14.57
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:29.18
3 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:29.69
4 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.72
5 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:30.26
6 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 2:32.23
7 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:53.72
MS Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:28.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:14.57
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:17.90
3 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:19.57
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:20.07
5 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 2:20.49
6 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:21.04
7 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:24.73
8 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:26.33
9 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:28.64
10 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:29.18
11 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:29.69
12 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.72
13 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:30.26
14 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:31.42
15 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 2:32.23
16 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 2:53.72

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:18.70
2 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:22.19
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.48
4 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:26.43
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:27.97
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:30.39
7 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:36.45
8 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:37.03
9 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:37.17
10 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:47.06
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.74
2 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:14.88
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.78
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:20.14
5 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:22.90
6 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:23.30
7 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:25.91
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:40.96
9 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:48.01
MS Jakub BárekJakub Bárek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:18.87
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:16.16
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:17.55
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.38
4 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:33.72
5 Martin FilipMartin Filip 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:35.73
6 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.96
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:38.69
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:54.34
9 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 4:56.97
10 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:19.63
Celkem 10 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 4:35.39
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 4:36.56
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 4:42.36
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:56.13
5 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 5:30.13
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:34.32
7 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 5:42.19
8 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 5:51.72
9 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 6:10.24
MS Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 5:45.38
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:32.56
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:59.55
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:09.22
4 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:43.68
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:46.45
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 5:52.84
7 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 6:28.87
8 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 6:31.38
9 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 7:09.69
Celkem 9 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09:13.85
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:46.32
3 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:50.17
4 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09:57.22
5 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10:23.37
6 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:31.82
7 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10:46.61
8 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 10:47.95
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09:15.32
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09:59.80
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:04.44
4 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10:07.03
5 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10:07.71
6 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 10:23.82
7 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 11:02.39
8 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11:29.31
9 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12:25.87
Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNS
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10:39.53
2 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 11:15.06
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14:13.06
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11:48.30
2 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13:12.43
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 14:13.91
4 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14:20.87
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.42
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.17
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.59
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.89
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
MS Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 15.61
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.22
3 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.67
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 21.76
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.42
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 15.61
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.17
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.59
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.89
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
7 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.22
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
9 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.67
10 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 21.76
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.45
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.66
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.26
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.62
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 16.09
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.59
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.93
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.48
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 16.90
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.88
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.29
2 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.33
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.58
4 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.39
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 17.99
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Poznámky:
6. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.45
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.66
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.26
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.59
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.62
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.93
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 16.09
8 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.29
9 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.33
10 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.48
11 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.58
12 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 16.90
13 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.39
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.88
15 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 17.99
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.75
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.86
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.28
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.49
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.95
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.11
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.16
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.75
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.86
3 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.28
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.49
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.60
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 15.95
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 16.11
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.16
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.42
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.03
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.12
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 15.25
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 15.60
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.79
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 17.10
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.57
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 15.81
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.03
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 16.12
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.14
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.44
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.42
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.03
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.12
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 15.25
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 15.57
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 15.60
7 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.61
8 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.79
9 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 15.81
10 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.03
11 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 16.12
12 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.14
13 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 17.10
14 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 17.44
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DNF

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.60
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 41.16
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 41.19
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 41.30
5 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 41.64
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 42.87
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 41.94
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 42.22
3 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 2 43.86
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.99
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.67
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.10
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 42.45
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 44.28
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.92
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.06
6 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 48.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 40.10
2 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 40.60
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 41.16
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 41.19
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 41.30
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 41.64
7 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 41.94
8 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 42.22
9 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 42.45
10 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 42.87
11 Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 2 43.86
12 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.99
13 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 44.28
14 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 44.92
15 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.06
16 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.67
17 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 48.81
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 DNS
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.93
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.48
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 48.44
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.06
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.27
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF
MS Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 45.78
MS Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 50.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 48.56
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.16
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.22
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.38
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 50.43
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 50.54
7 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.56
8 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 51.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 45.78
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 46.93
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.48
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 48.44
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 48.56
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.06
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.16
8 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.22
9 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.27
10 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 50.38
11 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 50.43
12 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 50.47
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 50.54
14 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.56
15 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 51.69
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNF

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.53
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.69
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.47
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 57.02
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.70
MS David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 6 57.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 56.64
2 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.70
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 57.91
4 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 59.80
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.79
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 62.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.53
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.69
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.47
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 56.64
5 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.70
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 57.02
7 David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 6 57.30
8 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.70
9 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 57.91
10 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 59.80
11 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.79
12 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 62.45

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 67.27
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 71.95
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 75.91
4 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 76.37
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 76.59
6 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 77.31
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 79.33
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 85.96
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:26) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:00.84
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 6:05.31
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 6:23.35
4 Adam JanošíkAdam Janošík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 6:48.17
5 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 6:56.69
6 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 7:04.08
7 Martin FatěnaMartin Fatěna 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 8:11.24
Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNF
Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 DNF
Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 DNF
MS Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 6:17.03
Celkem 11 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 4 6:25.62
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 6:31.33
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 6:54.03
4 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 7:22.09
MS David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 6:49.63
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 7:03.58
2 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 7:26.24
3 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 7:33.32
4 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 7:41.59
5 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 8:13.37
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 8:18.76
7 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 8:27.88
8 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 8:27.89
9 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 8:31.16
Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNF
Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF
MS Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 7:36.61
Celkem 12 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana MáchováIvana Máchová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 8:09.27
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 8:13.77
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 8:27.65
4 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 8:30.64
5 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 9:27.41
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 9:38.16
MS Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 7:21.56
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:27.11
2 Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:28.04
3 Bix, Kučera, Mrlík, Staníček Bix, Kučera, Mrlík, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:31.36
4 Dvořák, Gaszczyk, Kocourek, Veleba Dvořák, Gaszczyk, Kocourek, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:32.11
5 Ševčík, Šípek, Effenberger, Pazourek Ševčík, Šípek, Effenberger, Pazourek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:43.21
6 Bajánaru, Baštýř, Celta, Janošík Bajánaru, Baštýř, Celta, Janošík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:43.97
Jemelka, Kovář, Kozmík, Štípek Jemelka, Kovář, Kozmík, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 17:10) official Excel