Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 17 16.36 14.9415.0413.8815.0415.5416.3616.00
2 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 18 16.33 x16.33x16.33xxx
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 16 15.92 15.33x14.6715.3315.48x15.92
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15 15.06 14.9415.06x15.06x14.83x
5 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 14.28 14.28x13.5714.2813.7114.1214.09
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 14.21 14.2113.8213.8614.2113.86x14.06
7 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 13.84 13.7713.8412.8613.8412.7812.85x
8 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 12 13.00 12.4112.9312.7412.9312.2213.00x
9 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 10 12.00 12.0011.72x12.000.00.00.0
10 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 11.98 11.5611.5611.9811.980.00.00.0
11 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 10.73 10.7310.4510.4110.730.00.00.0
12 Radim JanůRadim Janů
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 10.57 10.5708.7210.1110.570.00.00.0
13 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 10.44 10.1810.4410.3610.440.00.00.0
14 David CelýDavid Celý
JAC BrnoJAC Brno
02 3 10.23 09.6510.0010.2310.230.00.00.0
15 Alexandr ČačaAlexandr Čača
JAC BrnoJAC Brno
03 6 09.95 09.7009.8509.9509.950.00.00.0
16 Jiří VrabelJiří Vrabel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 09.44 09.2508.8609.4409.440.00.00.0
17 Vojtěch JunekVojtěch Junek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 08.11 07.8208.1108.0308.110.00.00.0
Šimon PrudkýŠimon Prudký
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 DNS
Celkem 18 závodníků