Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:14.74
2 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 4:14.88
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.78
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:20.14
5 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:22.90
6 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:23.30
7 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:25.91
8 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 4:40.96
9 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:48.01
MS Jakub BárekJakub Bárek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:18.87
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:16.16
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:17.55
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.38
4 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:33.72
5 Martin FilipMartin Filip 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 4:35.73
6 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.96
7 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:38.69
8 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:54.34
9 Petr KuchařPetr Kuchař 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 4:56.97
10 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 5:19.63
Celkem 10 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 4:35.39
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 4:36.56
3 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 1 4:42.36
4 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:56.13
5 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 5:30.13
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:34.32
7 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 5:42.19
8 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 5:51.72
9 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 6:10.24
MS Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 5:45.38
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:32.56
2 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:59.55
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:09.22
4 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:43.68
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:46.45
6 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 5:52.84
7 Veronika HejčlováVeronika Hejčlová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 6:28.87
8 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 6:31.38
9 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 7:09.69
Celkem 9 závodníků