Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.42
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.17
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.59
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.89
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
MS Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 15.61
2 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.22
3 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
4 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.67
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 21.76
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.42
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 7 15.61
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.17
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.59
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.89
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
7 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.22
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
9 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.67
10 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 21.76
Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.45
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.66
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.26
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.62
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 16.09
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.59
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.93
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.48
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 16.90
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.88
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.29
2 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.33
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.58
4 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.39
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 17.99
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Poznámky:
6. dráha - DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.45
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.66
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.26
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.59
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.62
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.93
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 16.09
8 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 16.29
9 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.33
10 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.48
11 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 16.58
12 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 16.90
13 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.39
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 17.88
15 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 17.99
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNF
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ