Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.53
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.69
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.47
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 57.02
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.70
MS David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 6 57.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 56.64
2 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.70
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 57.91
4 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 59.80
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.79
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 62.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 53.53
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.69
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 55.47
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 56.64
5 Václav ValachVáclav Valach 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.70
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 57.02
7 David LaboDavid Labo 00 SlovenskoSlovensko 6 57.30
8 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 57.70
9 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 57.91
10 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 59.80
11 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 61.79
12 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 62.45

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 67.27
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 71.95
3 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 75.91
4 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 76.37
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 76.59
6 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 77.31
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 79.33
8 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 85.96
Celkem 8 závodníků