Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Dutelly, Pospíšil, Žlutíř, Urban Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:27.11
2 Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha Holuscha, Mynařík, Skýpala, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:28.04
3 Bix, Kučera, Mrlík, Staníček Bix, Kučera, Mrlík, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:31.36
4 Dvořák, Gaszczyk, Kocourek, Veleba Dvořák, Gaszczyk, Kocourek, Veleba AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:32.11
5 Ševčík, Šípek, Effenberger, Pazourek Ševčík, Šípek, Effenberger, Pazourek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:43.21
6 Bajánaru, Baštýř, Celta, Janošík Bajánaru, Baštýř, Celta, Janošík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:43.97
Jemelka, Kovář, Kozmík, Štípek Jemelka, Kovář, Kozmík, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šalman, Grégr, Horák, Sládek Šalman, Grégr, Horák, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:30.40
2 Staněk, Dočkal, Sychra, Holub Staněk, Dočkal, Sychra, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:38.59
3 Kostolný, Hřebačka, Vokoun, Cisár Kostolný, Hřebačka, Vokoun, Cisár Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:42.21
4 Achrer, Chaloupka, Harris, Halášek Achrer, Chaloupka, Harris, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:44.46
5 Křivánek, Čermák, Pohanka, Konečný Křivánek, Čermák, Pohanka, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:47.09
6 Pohl, Urbánek, Kopeček, Smutný Pohl, Urbánek, Kopeček, Smutný JAC BrnoJAC Brno 7 3:47.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Macura, Budík, Šando, Pražák Macura, Budík, Šando, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:45.12
2 Hroch, Novotný, Palla, Škvor Hroch, Novotný, Palla, Škvor Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:46.24
3 Hlavinka, Škoda, Škoda, Petr Hlavinka, Škoda, Škoda, Petr Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:00.47
Poznámky:
1. dráha - DQ dle pravidla 163.2b
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šalman, Grégr, Horák, Sládek Šalman, Grégr, Horák, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:30.40
2 Staněk, Dočkal, Sychra, Holub Staněk, Dočkal, Sychra, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 3:38.59
3 Kostolný, Hřebačka, Vokoun, Cisár Kostolný, Hřebačka, Vokoun, Cisár Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 3:42.21
4 Achrer, Chaloupka, Harris, Halášek Achrer, Chaloupka, Harris, Halášek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:44.46
5 Macura, Budík, Šando, Pražák Macura, Budík, Šando, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:45.12
6 Hroch, Novotný, Palla, Škvor Hroch, Novotný, Palla, Škvor Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:46.24
7 Křivánek, Čermák, Pohanka, Konečný Křivánek, Čermák, Pohanka, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:47.09
8 Pohl, Urbánek, Kopeček, Smutný Pohl, Urbánek, Kopeček, Smutný JAC BrnoJAC Brno 7 3:47.50
9 Hlavinka, Škoda, Škoda, Petr Hlavinka, Škoda, Škoda, Petr Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:00.47

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková Dostálová, Červená, Hřebíčková, Lavrinčíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:16.66
2 Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková Klapuchová, Mazlová, Petlachová, Holoubková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:23.31
3 Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová Jiráčková, Podjuklová, Bierská, Klimentová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:30.96
4 Stratilová, Bačinová, Grodová, Smolková Stratilová, Bačinová, Grodová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:33.27
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Šišková, Niebauerová, Zadinová, Hlochová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:25.59
2 Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid Zemanová, Smejkalová, Kleiblová, Schmid AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:35.82
3 Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová Mynářová, Laciková, Pánková, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:38.68
4 Juřenčáková, Reichertová, Volejníková, Skopalová Juřenčáková, Reichertová, Volejníková, Skopalová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:45.11
5 Popová, Žáčková, Máchová, Gajdošíková Popová, Žáčková, Máchová, Gajdošíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:02.49
6 Goišová, Savarová, Kuchmister, Dostálová Goišová, Savarová, Kuchmister, Dostálová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 5:06.77
Celkem 6 závodníků