Back

 / 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT

Olomouc (25. 5. 2019)

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 22 50.32 45.1048.4649.9049.9049.4550.32x
2 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 21 45.48 41.4539.4541.8041.8044.91x45.48
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 18 42.61 x42.61x42.6142.37xx
4 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 39.22 36.1837.6139.2239.2238.99x38.29
5 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20 38.11 xx34.4334.4335.1537.3438.11
6 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 15 33.94 31.4530.7930.7931.45x31.7833.94
7 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13 33.64 31.9331.71x31.9332.19x33.64
8 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 33.41 x33.4132.8933.41xxx
9 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 31.37 31.3731.33x31.370.00.00.0
10 Radim JanůRadim Janů
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 30.50 26.5030.5028.8730.500.00.00.0
11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1 29.52 29.0129.52x29.520.00.00.0
12 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10 29.00 27.65x29.0029.000.00.00.0
13 Alexandr ČačaAlexandr Čača
JAC BrnoJAC Brno
03 11 28.64 27.09x28.6428.640.00.00.0
14 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 12 28.48 28.48xx28.480.00.00.0
15 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 28.04 25.7926.2928.0428.040.00.00.0
16 Radim KramlRadim Kraml
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 8 27.47 27.47x23.2727.470.00.00.0
17 David CelýDavid Celý
JAC BrnoJAC Brno
02 6 24.93 22.8323.1224.9324.930.00.00.0
18 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 14 22.86 22.86xx22.860.00.00.0
19 Jiří VrabelJiří Vrabel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 20.65 xx20.6520.650.00.00.0
20 Vojtěch JunekVojtěch Junek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4 19.81 18.7019.6019.8119.810.00.00.0
Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Filip KoršňákFilip Koršňák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 DNS
Václav ŠplíchalVáclav Šplíchal
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 20 DNS
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19 DNS
Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 3 DNS
Celkem 25 závodníků