Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.22
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.24
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.39
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.41
5 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 11.43
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.56
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.60
8 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.45
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.72
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.92
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.01
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.21
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.29
7 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.36
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.69
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.95
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
4 Matěj HorsákMatěj Horsák 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.05
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.21
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.55
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.23
2 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.24
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.33
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.33
5 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.43
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.51
Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.83
2 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.92
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.18
4 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.65
5 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.66
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.31
7 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.35
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 11.68
MB Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 11.99
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
MB František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.22
2 František BubaFrantišek Buba 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.24
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.39
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 11.41
5 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 11.43
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.45
7 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.56
8 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.60
9 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.66
10 Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 11.68
11 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.69
12 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.72
13 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.83
14 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.92
15 Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.92
16 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.95
17 Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 11.99
18 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.01
19 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
20 Matěj HorsákMatěj Horsák 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.05
21 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 12.18
22 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.21
23 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 12.21
24 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.23
25 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.24
26 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.29
27 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.33
28 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.33
29 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12.36
30 David JanákDavid Janák 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.43
31 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.51
32 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.55
33 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.65
34 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.66
35 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 13.31
36 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.35
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.33
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.50
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.51
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.62
5 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.64
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.73
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.80
Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.64
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.67
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.96
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
6 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.18
7 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.61
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 11.41
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.45
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.04
4 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.04
5 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.27
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.38
7 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.64
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 11.89
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 12.08
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.11
4 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.34
5 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.38
6 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.79
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.33
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2 11.41
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.45
4 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.50
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.51
6 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.62
7 Ondřej BuráňOndřej Buráň 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.64
8 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.64
9 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.67
10 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.73
11 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.80
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 11.89
13 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.96
14 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12.04
15 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.04
16 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.04
17 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 12.08
18 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.11
19 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.13
20 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.18
21 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.27
22 Miloš PallaMiloš Palla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.34
23 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 12.38
23 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.38
25 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.61
26 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.64
27 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.79
28 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 14.07
Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.39
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.65
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.85
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.99
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.18
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.20
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.32
2 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.36
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.51
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.68
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.78
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.80
7 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.88
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.80
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.85
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.98
4 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.08
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.14
6 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.29
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.17
Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.86
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.28
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.53
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.96
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.01
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.54
MB Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 14.97
Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.39
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 12.65
3 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.85
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.86
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.99
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.18
7 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.20
8 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.28
9 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.29
10 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 13.32
11 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.36
12 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.51
13 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.53
14 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.68
15 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.78
16 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 13.80
17 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.80
18 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.85
19 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.88
20 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.96
21 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.98
22 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.01
23 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.08
24 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.14
25 Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.29
26 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 14.54
27 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 14.97
28 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.17
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.32
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.58
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.94
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.95
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.03
6 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.34
Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.46
2 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.50
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.74
4 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.78
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.85
6 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.99
7 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.01
8 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.82
2 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.02
3 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.52
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.54
5 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.84
6 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 15.86
7 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 16.27
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.14
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13.35
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.88
MB Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 14.29
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 14.43
6 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.81
7 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 15.23
8 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.42
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.32
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.58
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.94
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.95
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.03
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.14
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 13.34
8 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13.35
9 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.46
10 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 13.50
11 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.74
12 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.78
13 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.82
14 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.85
15 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.88
16 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 13.99
17 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.01
18 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.02
19 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 14.29
20 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 14.41
21 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 14.43
22 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 14.52
23 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.54
24 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 14.81
25 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.84
26 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 15.23
27 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 15.86
28 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 16.27
29 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 16.42
Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.75
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.77
3 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.79
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.89
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.07
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
8 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.32
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.43
3 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.91
4 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.49
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.62
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.63
3 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.09
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.15
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.51
6 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.94
7 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.56
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.45
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.31
3 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.61
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.94
Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
MB Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 23.70
MB Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 23.93
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 3 25.34
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.75
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.77
3 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.79
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 22.89
5 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 23.07
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.17
8 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.20
9 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.32
10 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.43
11 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.45
12 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.58
13 Lucián JančárLucián Jančár 00 SlovakiaSlovakia 4 23.70
14 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.91
15 Erik RevajErik Revaj 00 SlovakiaSlovakia 5 23.93
16 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.31
17 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.49
18 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.61
19 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.62
20 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.63
21 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.09
22 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 25.15
23 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 3 25.34
24 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 25.51
25 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 25.94
26 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 26.94
27 Martin LudvaMartin Ludva 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.56
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Petr KunetekPetr Kunetek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.81
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.01
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.45
4 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.73
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.77
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.20
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.90
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.79
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.56
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 26.01
Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.20
2 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.80
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 24.87
4 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.64
6 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 25.76
7 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 3 25.80
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.65
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 25.35
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.43
4 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.88
5 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.11
6 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.00
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.81
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.90
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.01
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.45
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
6 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.73
7 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.77
8 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 23.79
9 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.84
10 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 24.20
10 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.20
12 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24.56
13 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.56
14 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.65
15 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.80
16 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 24.87
17 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.94
18 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 4 25.35
19 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 25.43
20 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.64
21 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 25.76
22 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 3 25.80
23 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.88
24 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 7 26.01
25 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 26.11
26 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 29.00
Marek CelfrMarek Celfr 02 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 25.41
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.62
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.16
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.53
5 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.72
6 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.75
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.67
2 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 27.31
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.32
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.99
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.09
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.45
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.89
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.90
3 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.21
4 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 27.91
5 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.36
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.00
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.79
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.70
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.83
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.24
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 28.73
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.81
6 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.70
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.52
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.92
3 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.99
4 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.44
5 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 31.46
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (ne, 5.5.2019 - 15:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.54
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.02
3 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 28.38
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.25
5 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.76
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 25.41
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 25.62
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 26.16
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 26.53
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.54
6 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 26.67
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.72
8 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.75
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.89
10 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.90
11 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.02
12 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 27.21
13 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 27.31
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 27.32
15 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.70
16 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 27.83
17 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 27.91
18 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 27.99
19 Věra LenskáVěra Lenská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.09
20 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 28.24
21 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 28.36
22 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 28.38
23 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 28.45
24 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 28.52
25 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 28.73
26 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 28.81
27 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.92
28 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.99
29 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.00
30 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 29.25
31 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.44
32 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.70
33 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 29.79
34 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 31.46
35 Kateřina ŠůstalováKateřina Šůstalová 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 31.76
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Kateřina KozubíkováKateřina Kozubíková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 25.59
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.68
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.84
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.99
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.91
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.09
7 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.46
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.87
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.91
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.13
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.54
6 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.75
Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 27.29
2 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.23
3 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.94
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 29.07
5 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.94
6 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.05
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 15:35) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 28.83
MB Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 30.17
3 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.18
4 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.44
5 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.92
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 31.92
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 33.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 25.59
2 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.68
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.84
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.99
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.46
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.87
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.91
8 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.09
9 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 27.29
10 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 27.91
11 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 28.00
12 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 28.13
13 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.23
14 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 28.54
15 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.75
16 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 28.83
17 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.94
18 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 29.07
19 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 29.94
20 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.05
21 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 30.17
22 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 30.18
23 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 30.44
24 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 30.92
25 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 31.92
26 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 33.00
Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.03
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.36
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.48
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.57
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.62
6 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.40
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 51.06
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.14
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.56
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.56
6 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.76
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.25
4 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 62.71
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 49.40
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 51.03
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 51.06
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.14
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 52.36
6 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.48
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.56
8 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.57
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 52.62
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 54.50
11 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.56
12 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 54.76
13 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.00
14 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.25
15 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 57.50
16 Jiří ŠevčíkJiří Ševčík 03 AK KroměřížAK Kroměříž 2 62.71
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.99
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.49
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.90
4 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.47
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.70
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.32
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.34
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 53.42
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.12
4 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.00
5 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.46
6 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 1 58.05
7 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.99
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 51.49
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.90
4 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 53.34
5 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 53.42
6 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 53.47
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.70
8 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.32
9 David PastrňákDavid Pastrňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.12
10 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 56.00
11 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.46
12 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 JAC BrnoJAC Brno 1 58.05
13 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 59.00
Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.84
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.06
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.69
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.90
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.65
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.92
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.80
4 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.64
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 68.54
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.88
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.88
3 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 64.99
4 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.32
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.50
6 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.52
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.88
2 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.68
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 66.10
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.91
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 71.09
6 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 71.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.88
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 60.65
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.84
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 60.92
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 61.06
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.68
7 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 61.69
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 61.80
9 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 61.88
10 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.90
11 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 63.88
12 Barbora HýskováBarbora Hýsková 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 64.99
13 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 65.32
14 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 65.50
15 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 66.10
16 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 66.64
17 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.91
18 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 68.54
19 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.52
20 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 71.09
21 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 71.38
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DNS
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.29
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.95
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 65.94
4 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 65.95
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 67.00
6 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 74.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.58
2 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 65.76
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 69.47
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.29
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 62.95
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.58
4 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 65.76
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 65.94
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 65.95
7 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 67.00
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 69.47
9 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 69.87
10 Valerie MatouškováValerie Matoušková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 74.47

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.93
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.95
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 12 1:56.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.82
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.78
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.25
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.40
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:59.45
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.15
10 Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:04.50
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:08.34
12 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:12.60
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003 57.24
6003 1:28:05
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:01.29
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.45
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:03.45
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.19
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:04.42
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:05.59
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:06.48
8 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:07.03
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 5 2:15.11
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4002 57.42
60011 1:27:29
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.93
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.95
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 12 1:56.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.82
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.78
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.25
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.40
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:59.45
9 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:01.29
10 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.15
11 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.45
12 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:03.45
13 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.19
14 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:04.42
15 Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:04.50
16 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:05.59
17 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:06.48
18 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:07.03
19 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:08.34
20 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:12.60
21 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 5 2:15.11
Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

800 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.67
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:00.84
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:02.13
4 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:04.04
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.14
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:09.64
7 Petr VokounPetr Vokoun 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14 2:11.75
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:16.00
9 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:17.95
10 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:19.25
11 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:19.49
12 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:20.50
13 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 2:21.13
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4004 0:58:51
6004 1:28:17
Celkem 15 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:18.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.98
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:22.08
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:24.27
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:28.52
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:29.94
8 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:30.16
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:32.22
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4009 1:10:97
6009 1:43:50
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.10
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.37
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:34.78
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:34.87
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:35.20
6 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:45.01
7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:47.19
8 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:58.73
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4001 1:15:18
6001 1:51:90
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:18.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.98
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:22.08
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:24.27
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.10
7 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:28.52
8 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:29.94
9 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:30.16
10 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:32.22
11 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.37
12 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:34.78
13 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:34.87
14 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:35.20
15 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:45.01
16 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:47.19
17 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:58.73
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS

800 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:22.19
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:24.82
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.89
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.80
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13 2:28.48
6 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.23
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.77
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:36.80
9 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.52
10 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:39.33
11 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:42.72
12 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:42.77
13 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:45.53
14 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:59.96
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40010 1:10:15
600Pohlová Adéla (BLANS)
Celkem 15 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:07.06
2 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:16.46
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:21.79
4 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:24.95
5 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:34.04
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:37.59
7 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:57.98
Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:24.28
2 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:38.40
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:44.47
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:55.36
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:58.43
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:04.44
4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 5:04.94
5 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:09.47
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:11.46
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:19.83
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:21.19
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:46.24
4 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 7:45.16
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 09:05.53
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 09:13.24
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 09:20.17
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09:24.38
5 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 09:27.41
6 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09:45.32
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09:53.39
8 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:56.50
9 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 10:00.02
10 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 10:09.08
11 Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10:10.28
12 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10:19.06
13 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10:37.55
14 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 10:44.67
Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 DNS
Lukáš SpevákLukáš Spevák 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09:47.50
2 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09:53.13
3 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:24.47
4 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:48.96
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11:04.51
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10:04.13
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11:01.42
3 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 11:25.91
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 11:49.22
5 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14:10.59
6 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14:44.01
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15:30.63
Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 14:11) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MB Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 10:53.73
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:17.49
3 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 12:30.47
MB Silvie ValováSilvie Valová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 12:35.56
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:40) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.25
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.13
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.75
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.49
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.24
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 15.25
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.13
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.75
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.49
5 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.24
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.61
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.95
3 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.99
4 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.55
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.08
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 16.00
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.17
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 16.20
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.74
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 16.99
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.29
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.62
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.18
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.30
5 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18.33
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MB Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 15.37
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.72
3 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 17.92
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.08
5 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 19.09
Nela PernicováNela Pernicová 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 DQ
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.61
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.95
3 Andrea ŠvecováAndrea Švecová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.99
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 15.37
5 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.55
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 16.00
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.08
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.17
9 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 16.20
10 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.74
11 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 16.99
12 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.29
13 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 17.62
14 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 17.72
15 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 3 17.92
16 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.08
17 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 18.18
18 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.30
19 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18.33
20 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 19.09
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 162.7
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DQ 162.7
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Nela PernicováNela Pernicová 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 DQ
Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS

110 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.69
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.25
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 16.41
4 Adam GrymAdam Grym 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 18.14
MB František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.65
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.92
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.13
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 16.41
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 16.50
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.14
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.65
8 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.07
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 15.44
MB Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.50
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.22
5 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 7 18.96
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.07
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 15.44
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.50
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 15.65
5 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.92
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 16.13
7 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 16.41
8 Dominik MelegaDominik Melega 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 16.50
9 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.14
10 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 17.22
11 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.65
12 Mário KadákMário Kadák 02 JAC BrnoJAC Brno 7 18.96
13 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.96
Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Lukáš ŠevčíkLukáš Ševčík 03 JAC BrnoJAC Brno 1 DNS

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.30
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 41.40
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 42.72
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.74
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.75
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.45
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 42.06
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 42.06
3 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 43.05
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.12
5 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 44.02
6 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 44.52
7 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 44.59
8 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.85
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 41.30
2 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 41.40
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 42.06
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 42.06
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 42.72
6 Ivo BřezkaIvo Březka 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 43.05
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 43.12
8 Martin CisárMartin Cisár 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 44.02
9 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 44.52
10 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 44.59
11 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 45.74
12 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.75
13 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 47.45
14 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.85
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 47.94
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 48.64
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 49.81
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 50.52
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 50.55
6 Adéla SavarováAdéla Savarová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 52.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.65
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 51.22
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.44
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.50
MB Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 52.54
6 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1