Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 10:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 15.46 X15.4614.8215.46XXX
2 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 16 13.49 X12.5112.9612.9613.4913.35-
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 13.47 X13.1013.2213.2213.4613.47X
4 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 13.47 12.9313.2313.4713.4713.24X12.86
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20 12.10 12.1011.73X12.10X--
6 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 10 12.09 12.09XX12.09XXX
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 14 10.98 08.8409.5910.7110.7110.9810.01X
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 17 10.92 10.92XX10.9210.41XX
9 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 9 10.63 10.0110.4810.6310.63
10 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 10.55 10.0910.2010.5510.55
11 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 09.78 09.7809.0808.4409.78
12 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 09.00 08.3008.2509.0009.00
13 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 08.94 X08.94X08.94
MB Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 19 08.92 08.5008.9208.7208.92
15 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 18 08.80 08.8007.7508.2608.80
16 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3 08.75 07.94X08.7508.75
17 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 08.65 08.6508.5008.3708.65
18 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 21 07.82 07.82XX07.82
19 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 07.57 07.5707.4007.1607.57
20 Nela PernicováNela Pernicová
ASK BlanskoASK Blansko
03 2 07.01 05.7407.0106.8007.01
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13 DNS
Celkem 21 závodníků