Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.93
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.95
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 12 1:56.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.82
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.78
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.25
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.40
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:59.45
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.15
10 Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:04.50
11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:08.34
12 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:12.60
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4003 57.24
6003 1:28:05
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:01.29
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.45
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:03.45
4 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.19
5 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:04.42
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:05.59
7 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:06.48
8 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:07.03
MB Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 5 2:15.11
MB Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4002 57.42
60011 1:27:29
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:54.93
2 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:55.95
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 12 1:56.50
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.82
5 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:57.78
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:59.25
7 Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 1:59.40
8 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:59.45
9 Filip WojnarFilip Wojnar 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:01.29
10 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:03.15
11 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:03.45
12 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:03.45
13 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.19
14 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:04.42
15 Oliver UrbanOliver Urban 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11 2:04.50
16 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:05.59
17 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:06.48
18 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:07.03
19 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:08.34
20 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:12.60
21 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 00 SlovakiaSlovakia 5 2:15.11
Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

800 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 1:58.67
2 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:00.84
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:02.13
4 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:04.04
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:06.14
6 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:09.64
7 Petr VokounPetr Vokoun 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14 2:11.75
8 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:16.00
9 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:17.95
10 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:19.25
11 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:19.49
12 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:20.50
13 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 2:21.13
Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4004 0:58:51
6004 1:28:17
Celkem 15 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:18.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.98
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:22.08
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:24.27
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:28.52
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:29.94
8 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:30.16
9 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:32.22
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4009 1:10:97
6009 1:43:50
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2019 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.10
MB Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.37
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:34.78
4 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:34.87
MB Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:35.20
6 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:45.01
7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:47.19
8 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:58.73
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4001 1:15:18
6001 1:51:90
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 2:18.34
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:20.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:20.98
4 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:22.08
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:24.27
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:27.10
7 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:28.52
8 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:29.94
9 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:30.16
10 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:32.22
11 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:33.37
12 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:34.78
13 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:34.87
14 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:35.20
15 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 2:45.01
16 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:47.19
17 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:58.73
Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNS
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Karolína BlahováKarolína Blahová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS

800 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:22.19
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:24.82
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:25.89
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.80
5 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 13 2:28.48
6 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:33.23
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.77
8 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:36.80
9 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:37.52
10 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:39.33
11 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:42.72
12 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:42.77
13 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:45.53
14 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:59.96
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40010 1:10:15
600Pohlová Adéla (BLANS)
Celkem 15 závodníků