Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 17.83 15.9416.0117.1517.1517.83XX
2 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 24 16.38 14.5715.7816.3816.3816.31XX
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 25 15.87 X15.3415.8715.87XXX
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 23 14.35 14.35X13.8514.35XXX
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 22 14.04 13.1213.2414.0414.0413.75X13.65
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 13.54 12.52XX12.5212.1113.54X
7 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 12.98 12.9811.9012.0612.9812.4512.00X
8 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 19 11.99 11.78X11.9911.9911.65X11.24
9 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 21 11.68 10.91X11.6811.68
10 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4 10.93 10.9310.7810.6610.93
11 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 17 10.92 10.86X10.9210.92
12 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 18 10.87 10.7910.8709.7510.87
13 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 13 10.67 10.67X10.2310.67
14 Radim JanůRadim Janů
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 10.56 10.0010.5610.3710.56
15 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 10.52 10.52X-10.52
16 Alexandr ČačaAlexandr Čača
JAC BrnoJAC Brno
03 14 10.44 10.2909.8310.4410.44
17 Filip ŠkrobákFilip Škrobák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 6 10.23 09.3110.2309.6510.23
18 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 16 09.92 09.92--09.92
19 Šimon PrudkýŠimon Prudký
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 09.90 X09.1209.9009.90
20 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15 09.80 09.5309.6809.8009.80
21 David CelýDavid Celý
JAC BrnoJAC Brno
02 12 09.65 08.9509.6509.5309.65
22 Jiří VrabelJiří Vrabel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 8 09.10 08.9009.1008.9209.10
23 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 9 07.02 06.4507.0206.7107.02
Vojtěch JunekVojtěch Junek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10 DNS
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 DNS
Celkem 25 závodníků