Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

1500 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 4:07.06
2 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:16.46
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:21.79
4 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:24.95
5 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:34.04
6 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:37.59
7 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:57.98
Jakub StibalJakub Stibal 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:24.28
2 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:38.40
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:44.47
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:55.36
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 4:58.43
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:04.44
4 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 5:04.94
5 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:09.47
6 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 5:11.46
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 5:19.83
2 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 5:21.19
3 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:46.24
4 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 7:45.16
Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků