Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 11:35) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.012.04
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 2.01 ---O-O-OOXOOXXX
MB Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 3 1.98 -------XOOOXXX
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 1.92 -OXOOOOOXOXXX
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 1.75 OOXXOXXX
5 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 1.70 OXOXXX
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.521.571.621.671.701.731.761.801.831.861.88
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 1.86 -O-OXXOOOOOOXXOX-
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 9 1.73 ---OOXOOXXX
3 Mário KadákMário Kadák
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.73 -OXXOOXOOOXXX
4 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 1.73 --OOXXOOXXOXXX
5 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 7 1.67 -OOOXOXXX
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 2 1.62 OOXOOXXX
7 Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 1 1.62 OOXOXXOXXX
8 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 1.57 --OXXX
Thomas MacuraThomas Macura
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.581.621.661.701.731.761.781.801.831.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.76 -----OOXXOOO-X-XX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 1.73 -----OOXOXOXXX
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 11 1.58 ---XOOXXX
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.58 --OOXXOXXX
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 1 1.53 -OOOXXX
6 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 1.53 --OXOXXX
7 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 1.47 OOXOXXX
8 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 9 1.41 OOXX
9 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 1.35 OXXX
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 DNS
Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.411.471.531.581.621.661.701.731.761.781.801.82
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.70 --OOOOOOXXX
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 1.53 -OOOXXX
3 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1 1.47 -OOXXX
4 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 1.47 -XXOOXXX
Nicole GrygarováNicole Grygarová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 DNS
Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 DNS
Celkem 6 závodníků