Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

2000 m překážek - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 6:27.75
2 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 6:35.67
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 6:50.66
4 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 7:03.84
5 Aleš KučeraAleš Kučera 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 7:08.42
6 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 7:36.51
Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 13:56) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 6:40.23
2 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 6:47.60
MB David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 6:49.43
4 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 6:58.44
5 Aleš ŠkodaAleš Škoda 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 7:17.02
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 7:43.59
Theo BébarTheo Bébar 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 7:28.06
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 8:15.32
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 8:28.39
4 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 8:37.06
5 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 8:37.34
6 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 8:53.65
7 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 9:04.67
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 8:38.37
2 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 9:06.24
3 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 9:29.54
Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 4 závodníků