Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

4 x 100 m - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. A - Dutelly J., Urban E., Mautner J., Buba F. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.83
2 A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. A - Kunt J., Majerčák J., Zajíc T., Horsák M. AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 44.88
3 Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. Baluch M., Gaszczyk P., Vrátný J., Zeman D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.88
4 B - Belfín M., Pospíšil J., Kňáva M., Žlutíř M. B - Belfín M., Pospíšil J., Kňáva M., Žlutíř M. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 49.82
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. A - Nevrla D., Sládek K., Šalman J., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 43.86
2 A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. A - Dočkal P., Sychra A., Holub M., Pražák M. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.29
3 Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. Čermák M., Hartmann J., Konečný V., Melega D. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.74
4 Pohl Š., Mlečka R., Raus S., Smutný V. Pohl Š., Mlečka R., Raus S., Smutný V. JAC BrnoJAC Brno 2 46.35
5 Schwoiser M., Kraml R., Břečka F., Hlavinka P. Schwoiser M., Kraml R., Břečka F., Hlavinka P. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 49.61
Lisák T., Navrátil Š., Ščibráni M., Zawada J. Lisák T., Navrátil Š., Ščibráni M., Zawada J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. Dobrovolná A., Hladíková M., Jedličková M., Lenská V. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.25
2 Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Zugarová G., Koutná K., Knotková M., Hlavinková N. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 52.26
3 A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. A - Janíková T., Klapuchová M., Smolková T., Holoubková T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.76
4 Urbášková E., Červená M., Kučerová B., Dostálová A. Urbášková E., Červená M., Kučerová B., Dostálová A. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.84
5 B - Čamlíková K., Fiantová S., Sikorová N., Magerová K. B - Čamlíková K., Fiantová S., Sikorová N., Magerová K. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 55.59
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. A - Fornůsková A., Sklenářová T., Suchánková B., Krchová A. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.11
2 A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. A - Spáčilová T., Pallová Š., Niebauerová R., Švecová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 51.24
3 Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. Floriánová K., Juřenčáková M., Reichertová L., Vrbasová B. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.60
4 A - Savarová A., Mitevová B., Goišová N., Kuchmister V. A - Savarová A., Mitevová B., Goišová N., Kuchmister V. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 53.63
5 B - Gregušová A., Adlerová K., Dobešová T., Hlochová A. B - Gregušová A., Adlerová K., Dobešová T., Hlochová A. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.20
6 Pánková D., Popová L., Mynářová A., Laciková M. Pánková D., Popová L., Mynářová A., Laciková M. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 55.92
Celkem 6 závodníků