Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Celkový bodový stav - Junioři
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 00014.00
AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 00168.00
AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 00060.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 00033.00
KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 00029.00
MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, spolek 00055.00
SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 00012.00
SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00184.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 00014.00
TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00009.00
UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 00038.00
UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00164.00
VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00075.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 800 m, 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 00189.00 0
2 VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00126.00 63
3 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 00094.50 94
4 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00094.00 95
5 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 00089.50 99
6 AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 00075.50 113
7 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, spolek 00052.00 137
8 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00051.50 137
9 SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 00043.50 145
10 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 00031.00 158
11 UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 00030.50 158
12 SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 00029.00 160
13 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00008.00 181
14 PROST PROST Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 00006.00 183
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př., 200 m, 200 m
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
AKHOD AKHOD Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 00029.00
AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 00221.00
AKSTE AKSTE AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 00073.00
AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 00048.00
BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00065.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 00017.00
KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 00005.00
MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, spolek 00077.00
SKPRE SKPRE Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 00045.00
SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00128.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 00014.00
TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00009.00
UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 00059.00
VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00140.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m př., 800 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 00159.00
AKOLY AKOLY AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 00151.00
BLANS BLANS ASK BlanskoASK Blansko 00026.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 00115.00
MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, spolek 00029.00
OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 00047.00
PROST PROST Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 00012.00
SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00061.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 00022.00
UHHRA UHHRA AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 00019.00
VITKO VITKO SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 00235.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př., 200 m, 200 m
Celkem 11 závodníků