Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 5.5.2019 - 14:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 15 43.87 42.3443.87X43.87X37.4041.05
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 39.49 37.43XX37.4338.8939.49X
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 39.08 39.0838.9635.9239.08X35.5138.51
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 11 32.72 31.76X32.1332.13X32.7231.81
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 3 30.77 X30.7728.3630.7726.48X30.44
6 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 9 29.81 29.0829.81X29.8127.3525.6827.55
7 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 29.18 29.18XX29.18XXX
8 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 29.17 XX26.6926.69X28.3529.17
9 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 6 26.66 24.5526.66X26.66
10 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 25.54 21.50X25.5425.54
11 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 10 25.02 X25.02X25.02
12 Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 20.94 X20.3020.9420.94
13 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 2 20.72 17.4220.72X20.72
Adéla NešporováAdéla Nešporová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 4 DNS
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 14 NM
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 15 39.41 36.07XX36.07X39.41X
2 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 16 39.00 X36.31X36.3139.00X35.19
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 37.66 37.66XX37.66XXX
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 37.21 34.4135.61X35.6137.2136.33X
5 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 35.45 X32.9235.2535.25X35.45X
6 Emma ĎurovskáEmma Ďurovská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2 29.93 26.7129.9327.5029.9328.9628.10X
7 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 28.07 27.2827.9425.7327.94X28.0727.67
8 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 12 25.19 22.9320.7425.1925.1925.0824.5523.57
9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 24.54 23.35X24.5424.54
10 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11 23.72 X21.9123.7223.72
11 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10 22.44 21.0222.44X22.44
12 Andrea LetochováAndrea Letochová
ASK BlanskoASK Blansko
02 4 21.53 20.4921.5318.5721.53
13 Lenka MatelováLenka Matelová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 5 20.08 20.0818.3618.3020.08
14 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 8 20.00 X20.00X20.00
15 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 7 19.13 19.13X19.0319.13
16 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6 17.74 17.74XX17.74
17 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 9 16.44 X16.4414.7016.44
Celkem 17 závodníků