Back

 / 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant"

Ostrava - Vítkovice (5. 5. 2019)

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 17:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan HaborákMilan Haborák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 49.38 X46.93X46.9349.38XX
2 Karel ŠulaKarel Šula
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 22 46.41 35.8841.3242.5442.5443.7046.4144.91
3 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 21 43.81 40.49XX40.4937.07X43.81
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 42.31 40.81X40.2540.81X38.1842.31
5 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 20 41.22 XX41.2241.22XXX
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 39.24 39.2438.83X39.24XXX
7 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 17 32.92 32.92X30.1032.92XXX
8 Alexandr ČačaAlexandr Čača
JAC BrnoJAC Brno
03 15 31.45 27.78XX27.7824.7830.2131.45
9 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 14 27.63 XX27.6327.63
10 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 12 27.14 27.1424.2125.1727.14
11 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 18 26.97 XX26.9726.97
12 Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC BrnoJAC Brno
03 3 26.83 X26.83X26.83
13 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 13 26.29 X26.29X26.29
14 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 25.83 XX25.8325.83
15 David CelýDavid Celý
JAC BrnoJAC Brno
02 10 25.03 24.3825.0324.0725.03
16 Jiří VrabelJiří Vrabel
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 20.58 20.5720.5720.5820.58
17 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 2 19.43 XX19.4319.43
18 Patrik ŽampachPatrik Žampach
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 8 17.51 14.5516.4817.5117.51
Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 DNS
Vojtěch JunekVojtěch Junek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 9 DNS
Ondřej ŠkribaOndřej Škriba
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 DNS
Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 11 DNS
Celkem 22 závodníků