Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(út, 7.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.481.531.581.631.661.691.721.751.781.811.831.87
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 18 1.78
2 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 17 1.58
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 6 1.58
4 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 16 1.58
5 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 11 1.53
6 Tadeáš BinarTadeáš Binar
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 2 1.53
7 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 15 1.53
8 Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 8 1.48
9 Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 3 1.48
10= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 1.48
10= Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 14 1.48
12= Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 4 1.40
12= Šimon ChabroňŠimon Chabroň
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 5 1.40
12= Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 10 1.40
12= Denis PyšDenis Pyš
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 9 1.40
12= Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 1.40
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 DNS
Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 13 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 7.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.331.381.431.481.511.53
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
05 27 1.55
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 28 1.53
3 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 25 1.51
4 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5 1.48
5= Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 29 1.43
5= Tereza MatýskováTereza Matýsková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 9 1.43 oo
7 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 1.43 x
8 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 1.43
9 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
04 24 1.43
10 Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 1.43
11 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 2 1.43
12= Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 12 1.38
12= Tereza WittasskováTereza Wittassková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 22 1.38
12= Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 1.38
15= Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 14 1.38
15= Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 1.38
17= Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 21 1.33
17= Eliška PalyzováEliška Palyzová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 11 1.33
17= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 13 1.33
17= Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 23 1.33
21= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 26 1.25 xx
21= Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 1.25
21= Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 1.25 xx
21= Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 1.25
21= Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 8 1.25 x
21= Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 1.25
21= Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 16 1.25
21= Anna GureckáAnna Gurecká
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 1.25
Karolína KlechováKarolína Klechová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 DNS
Celkem 29 závodníků