Back

 / 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK

Ostrava - Vítkovice (7. 5. 2019)

200 m překážek - Žáci

(út, 7.5.2019 - 18:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 30.17
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 31.13
3 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 31.37
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 31.51
5 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 32.64
6 David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 33.01
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 DNS
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 17:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 31.23
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 32.27
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 32.93
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 33.50
5 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.21
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 39.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 17:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 32.03
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 32.51
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 33.41
4 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 35.16
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 36.34
6 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 36.94
7 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 38.81
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.05
2 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 34.84
3 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.28
MS Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 43.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 31.23
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 32.03
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 32.27
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 32.51
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 32.93
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 33.41
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 33.50
8 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.05
9 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 34.84
10 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 35.16
11 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 36.34
12 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 36.94
13 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.21
14 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 38.28
15 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 38.81
16 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 39.09
17 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 43.19